Söz Yavuz’un Babası Kim? Agah Yavuz’un Babasını Nereden Tanıyor?

Söz Yavuz’un Babası Kim? Agah Yavuz’un Babasını Nereden Tanıyor?

Yazar: Emre söz

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Söz tüm heyecanı ile devam ederken dizide merak edilen konulardan bir tanesi de Yavuz’un babası meselesi oldu. Daha önce de dile getirilen konu 24. bölüm fragmanında Agah’ın Yavuz’a, ” Annene mi çektin babana mı” sözü ile tekrar alevlendi. Bu söze sinirlenen Yavuz komutanın babası kim? Yazımızda..

Söz Yavuz’un Babası Kim? Agah Yavuz’un Babasını Nereden Tanıyor?

Söz dizisi başladığından itibaren zaman zaman Yavuz’un babası konusunda polemikler olmuş ve Çolak’ın Yavuz’un babası olabileceği konuşulmuştu. Dizinin bir bölümünde Çolak Yavuz’un babasını tanıdığını ve Yavuz’u onunla tehdit ettiğini hatırlıyoruz. Çolak Yavuz’un babasını nereden tanıyor? Henüz bununla ilgili bir bilgi ekranlara gelmedi. Yavuz’a ailesi ile ilgili konulardan bahsedilince Yavuz hep sinirleniyor. Bu durumda ailesi ile ilgili kimsenin bilmediği olaylar var.

Yavuz komutanın annesi intahar etmişti. annesinin bu intiharına neden olan konu ise henüz belirsizliğini koruyor. Yavuz’un annesi gerçekten intihar mı etti yoksa asıldı mı? Bence ilerleyen bölümlerde bu konu tekrar gündeme gelebilir. Eğer intihar etti ise neden intihar ettiği de ortaya çıkacaktır. Daha önce Çolak’ın oğlu gündeme gelmiş ve Yavuz’un Çolak’ın oğlu olduğu yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Bu iddialarında asılsız olduğu ortaya çıktı. Peki Yavuz’un babası kim? Şu an nerede?

Söz’de Yavuz’un babası yeni bölümde tekrar gündeme gelecek. Söz’ün 24. bölüm fragmanında Tim Agah’ı sınır dışında yakalamış ve güvenli bir şekilde Türkiye sınırlarına sokmaya çalışırken, Çolak ise Tim’i sınırdan içeri sokmamak için mücadele verecektir. Diğer taraftan Agah ile Yavuz arasında geçen konuşmalar herkesi şok eder. Yavuz yine sinirlenmiştir. Yavuz komutan bir tek şeyde çok sinirleniyor ve morali bozuluyor. O da ailesi söz konusu olduğu zaman. Agah Yavuz’a annene mi babana mı çektin? diye söz söyleyince Yavuz sinirlerine hakim olamıyor. Daha önce Çolak’ın Yavuz’un babasından bahsetmesi sonra Agah’ın bahsetmesi Yavuz’un babası acaba terörist mi yoksa cevval bir Türk askeri mi ? diye merak uyandırıyor. Agah Yavuz’un babasını nereden tanıyor. Sizce Yavuz’un babası kim? Ne Zaman ortaya çıkacak? Agah Yavuz’un babasını nereden tanıyor olabilir? Bu konudaki düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Agah Yavuz’un babası çıkıyor. Agah’ın terörist olmadığı ve eşinin intikamı için teröristler içinde bulunduğu iddia ediliyor. Bakalım Agah’ın sırrı ne?

[mavitext]Söz Konma Bülbül Konma Nergis Dalına Türkü Sözleri? Tıklayınız![/mavitext]

Söz 22. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: söz yavuzun babası hain mi söz yavuzun babası kimdir söz yavuzun babası ne zaman ortaya çıkacak söz yavuzun babası nerede söz yavuzun babası terörist mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL