Star Tv Ana Ocağı Nerede Çekiliyor? Çiftlik Nerede?

Star Tv Ana Ocağı Nerede Çekiliyor? Çiftlik Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Bir dönem Trt’de yayınlanan ana Ocağı yarışması yeniden ekranlara dönüş yapıyor. Sevilen yarışma Ana Ocağı bu sefer Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Peki Ana Ocağı nerede çekiliyor, çiftlik nerede?

Ana Ocağı yarışması ile ilgili ilk detayları Milliyet’den Sina KOLOĞLU verdi. Koloğlu köşe yazısında şu ifadeleri kullandı;

“Ana Ocağı’, TRT 1’in demirbaş yarışmalarından biri oldu. 250 bölüm yayınlandı. Ümmiye Anne, ekran yıldızı Ronaldo’yla oynadı. Yarışma, Star TV’de yeniden başlıyor. Ümmiye Anne yine olacak. Kaynanalar ve gelinler, 55 dönümlük araziye sahip çiftlik evinde, en fazla altınları toplamak için uğraşacak. Çiftlikte, 15 inek, 35 koyun, iki eşek bir at ve 110’un üzerinde tavuk var. Dört gelin ve kaynana bir hafta yarışacak.”

Sina Koloğlu’nun bilgilerinden sonra yarışmanın nerede çekileceği, çiftliğin nerede olduğu merak edildi. 55 dönümlük bir arazide gelin ve kaynanalar birlikte yaşayacak. Gelinler çiftlik hayatları boyunca bazı testlere tabi tutulacaklar. Testleri başarı ile geçip yüksek puan alan gelinler altınları toplayacak. Eğlenceli, komik ve rekabeti bol bir yarışma bizleri bekliyor. Peki yarışmanın gerçekleştiği 55 dönümlük arazide yer alan çiftlik nerede?

Ana Ocağı yarışması Sakarya’nın Serdivan ilçesinde çekiliyor. Haliyle çiftlikte Serdivan’da bulunuyor. Gelinler günlük rutinlerine devam edecekler ve doğayla iç içe olan köy yaşamında tüm zorlukların üstesinden gelecekler. En azından gelmeye çalışacaklar. Haftanın sonunda ise yarışmacı veda ederken en yüksek puanı alan yarışmacı ise beşi bir yerdenin sahibi olacak. Tabi gelinlerin başlarına komik olaylarda gelecek.

Eğlenceli bir yarışma bizleri bekliyor. Arka planda oldukça kalabalık bir set çalışanı olan Ana Ocağı yüksek bütceli bir yarışma olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Ana Ocağı Star Tv’de hafta içi hergün saat 17.00’da ekranlara gelecek.

Etiketler: ana ocağı çiftlik nerede ana ocağı nerede çekiliyor star tv ana ocağı çiftlik nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL