Star TV John Wick 2 Konusu, Hikayesi, Kadrosu, Fragmanı

Star TV John Wick 2 Konusu, Hikayesi, Kadrosu, Fragmanı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv’de 2 Aralık 2019 pazartesi günü ekranlara gelen sinema filmi merak uyandırdı. John Wick filminin 2.olarak seyirciyle buluşan filmin konusu, hikayesi, oyuncu kadrosu merak ediliyor, sizlee için araştırdık, işte John Wick 2 filmi ile ilgili merak edilenler…

John Wick filmi seri halinde yayınlanan bir sinema filmidir. John Wick emekli bir süikastcidir. Eşinin ölümünden sonra eski hayatını geride bırakmış ve bir kasabada kendi halinde, eşinden arda kalan bir köpek ile yaşamaya başlamıştır. Taki Rus mafyasının oğlu ve arkadaşları tarafından arabası çalınana ve eşinden tek hatıra olan köpeği öldürülen kadar. John Wick artık geri gelmiştir.

İlk filmde köpeğinin intikamını alan John Wick 2.filmde borçlu olduğu Santino’dan bir görev alır. Görevi yerine getirirken bir anda tüm seri katillerin hedefi olur. Çok fazla spoiler veripte heyecanınızı kırmak istemem ancak Jong Wick’in bu filmde başı oldukça dertte olacak. Filmi bizim için önemli kılan asıl neden ise aksiyon sahneleri ile başrol oyuncusu Reeves’in muhteşem oyunculuğu.

Reeves filmlerde dublör kullanmıyor. Atış eğitmleri, aksiyon sahneleri için özel dövüş teknikleri eğitimi alıyor. Bu yüzden film bizim için daha da izlenir hale geliyor. Filmde oldukça önemli isimler yer alıyor. 2.filmde suç örgütü Continental’i derinliklerine kadar öğreniyoruz. İlk filmde örgütle ilgili çok fazla bilgi yoktur, nasıl bu kadar büyümüş, kuralları nasıl belirleniyor gibi sorular havada kalıyordu. John Wick 2.filminde örgüte dair detaylar karşımıza çıkıyor.

Filmin kadrosunda kimler var? filmde Keanu Reeves, Riccardo Scaramarcio ve Ian gibi usta isimler yer alıyor. John Wick 2 Star TV de 2 Aralık akşamı saat 20.00 da ekranlara gelecek. Film oldukça yüksek aksiyon sahneleri ile aksiyon severleri koltuklarına kilitleyecek.

John Wick 2 Türkçe Dublaj Fragman İzle

Etiketler: Star TV John Wick fragmanı Star TV John Wick konusu Star TV John Wick oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL