Stil Avcıları 1 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı?

Stil Avcıları 1 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarında yayınlanan yarışma programı Stil Avcıları tüm heyecanı ile devam ederken geçen hafta şok gelişmeler yaşandı ve 3 yarışmacı birden elendi. Stil Avcıları’nın 1 Aralık haftanın finali kim kazandı? Yazımızda..

Stil Avcıları 1 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı?

Stil Avcıları 24 kasımda 3 yarışmacı birden yarışmaya veda etmişti. Bu yarışmacılar Şebnem, Burcu ve Tuğçe Kaluç elendi. Şebnem ve Burcu jüri tarafından elendi. Tuğçe ise arkadaşları tarafından elendi. Tüm bu gelişmeler sonrası 1 aralık haftası 3 yeni yarışmacı Stil Avcıları’na dahil oldu. Dahil olan isimler, Sibel Meriç, Kübra Göven ve Nuket Gelen oldu. Sibel Meriç Yıldızlar adına yarışırken diğer yarışmacılar Melekler adına yarıştı.

[mavitext]Stil Avcıları Nüket Gelen İçin Tıklayınız![/mavitext]

Stil Avcılarında bu 3 yarışmacının gelmesi ile dengeler değişecek mi? bilinmez ama Yıldızlar Takımı şimdiden karışmış ve bölünmüş durumda. Berna Arıcı ve Sibel Meriç bir tarafta Berna Keklikler ve İdil Naz Aluç bir tarafta yer alırken Tuğçe de arada kalmış oldu. Sibel Meriç gelir gelmez Berna Keklikler ile tartıştı. Berna daha önce Berna Arıcı ile arası bozuktu.

Peki 1 aralık haftası kim birinci olacak? Yeni gelen 3 yarışmacı nasıl etki edecek? Berna ve Sibel arasında tartışmalar devam edecek mi? Tüm bu gelişmeler ve haftanın kazananını yazımızda bulabilirsiniz.

Bu hafta Melekler Takımı kaybetti. Melekler Takımından Mervenur veda etti.

[pembetext]Stil Avcıları Yeni Yarışmacı Sibel Meriç İçin Tıklayınız![/pembetext]

Stil Avcıları 1 Aralık Haftanın Videoları!

Etiketler: stil avcıları 1 aralık haftanın finali kim kazandı stil avcıları 1 aralık kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL