Stil Avcıları 10 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Elendi?

Stil Avcıları 10 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Elendi?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarının yeni yarışma programı Stil Avcıları ilk haftayı geride bırakırken ilk hafta Melekler Takımından Fetiye Şen elenirken Yıldızlar Takımı 10 bin liranın sahibi oldu. Peki 10 Kasım finalinde kim kazandı? Kim elendi? Tüm bilgiler yazımızda..

Stil Avcıları 3 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Elendi?

Stil Avcıları Melekler ve Yıldızlar olmak üzere toplam 10 yarışmacıdan oluşurken, 5 gün boyunca her yarışmacı takımı adına yarışarak kendi stillerini oluşturarak takımına puan kazandırmıştı. 5. günün sonunda Yıldızlar Takımı önde gelerek haftanın kazananı olmuştu.

Melekler Takımında ise elenme heyecanı yaşanmış, Uğurkan Erez Merve’yi koruma altına almış, Hakan Akkaya ise Matt Sall’yi koruma altına alırken, Demet Şener ise Ecem Ünlü’yü koruma altına aldı ve Fetiye Şen ile Gizem Akkaya elemeye kaldı. Bu ikilinin kalıp gitmesini ise geriye kalan 3 arkadaşının oyları belirledi. Stil Avcıları ilk hafta Fetiye Şen oldu.

Stil Avcıları 10 Kasım Kim Kazandı? Kim Eledi?

Stil Avcıları ilk hafta Yıldızlar Takımının galibiyeti ile sonuçlanırken, 2. hafta 10 Kasımda kimin kazanacağı merak konusu oldu. Yıldızların favori olduğu yarışmada, Melekler varlık gösterip 10 kasım da kazanan isim olacaklar mı ve yıldızlardan 1 isim eleyebilecekler mi?

Stil Avcıları Dış Ses Kim? Tıklayınız!

Tüm bu soruların cevabını 10 kasım günü öğreneceğiz. Kazanan takım ve elenen isim henüz belli olmadı. Belli olduğunda buradan bilgi vereceğiz. Siz Stil Avcılarında hangi yarışmacı ve takımı destekliyorsunuz? Sizce 2. hafta hangi takım kazanır.

Bu hafta 1 puan farkla Yıldızlar Takımı kazandı. Bir kişi daha Melekler Takımından gidecek. Parayı Berna Keklikler arkadaşları ile paylaşacak. Koruma altına alınan yarışmacılar Matt Sall, Ecem Ünlü ve Mervenur oldu. Gizem ve Burcu elemeye kaldı. Elenen isim Gizem oldu.

Stil Avcıları 6. Bölüm Videosu!

Etiketler: stil avcıları 10 kasım elenen isim stil avcıları 10 kasım kazanan takım stil avcıları 10 kasım kim elendi stil avcıları 10 kasım kim kazandı stil avcıları 2. hafta


Yorumlar

  • aaa

    aaaa

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL