Stil Avcıları 15 Aralık Kim Kazandı? Hangi Takım Kim Elendi?

Stil Avcıları 15 Aralık Kim Kazandı? Hangi Takım Kim Elendi?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarının sevilen yarışma programı Stil Avcıları yeni haftaya da damga vurmaya hazırlanırken bu hafta çok heyecanlı ve gergin anların yaşanmasına neden oldu. Özellikle Yıldızlar Takımında Berna Keklikler, İdil Naz ve Tuğçe’nin bir grup Berna Arıcı ve Sibel Meriç’in başka bir grup olması işleri iyice karıştırdı. Stil Avcılarında 8 Aralık Haftanın finalinde ise bir ilk yaşandı. Stil Avcıları 15 aralık haftanın kazanan takımı ve elenen yarışmacısını yazımızda bulabilirsiniz.

Stil Avcıları 15 Aralık Kim Kazandı? Hangi Takım Kim Elendi?

Stil Avcılarında bu hafta yaşanan olaylar damgasını vurdu. Yıldızlar Takımı aldığı kötü puanlarla bir birlerini suçlarken takımda oluşan gruplaşma Yıldızlar Takımının kaybetmesine neden oluyor. Yıldızlar Takımı 8 aralık haftanın finalinde kazanamadı ve kötü puanların sonucunda aralarından 1 arkadaşlarını göndermek zorunda kaldılar. Ancak bu hafta ilginç bir gelişme yaşandı ve Stil Avcılarında ilk defa bir yarışmacı elenmedi.

Stil Avcıları 8 Aralık Haftanın Finali için podyuma çıkan yarışmacılar kıyasıya bir mücadele içine girdi. Matt Sall ve Sibel . Meriç’in yarıştığı haftanın finalinde Sibel Meriç yüksek puanlar alarak takdirleri üzerinde topladı. Matt de güzel puan aldı ve Melekler Takımının kazanmasını sağladı. Melekler Takımı yaklaşık 12-13 puan önde idiler. Yıldızlar Cuma günü yüksek puan almalarına rağmen kazanamadılar ve aralarından bir kişiyi yazmak zorunda kaldılar. Stil Avcıları 8 Aralık eleme öncesi Jüri üyeleri 3 yarışmacıyı koruma altına aldı. Berna Arıcı, İdil Naz ve Tuğçe Ergişi koruma altına alınan yarışmacılar olurken Berna Keklikler ve Sibel Meriç eleme potasına girdi. Yıldızlarda gruplaşma olduğu için Berna daha avantajlı oldu ve ismi çıkmadı. Elenen isim Sibel Meriç oldu.

Sibel Meriç elenip podyumu terk ederken Demet Şener’den herkesi şaşırtacak bir hamle geldi ve madem biz koruma altına alıyoruz o zaman eleme de yapmayabiliriz dedi ve Sibel’i geri çağırdı. Sibel Meriç ne olduğunu anlayamadan yarışmaya tekrar geri döndü ve elenmekten kurtuldu. Stil Avcıları 15 Aralık Finalinde kim kazandı? Hangi Takımdan hangi yarışmacı elendi? Tüm bu soruların cevabını eleme sonuçları geldiğinde bulabilirsiniz.

Stil Avcılarında 15 Aralık finalinde Nüket ve İdil yarıştı. Toplamda aynı puana ulaşan iki yarışmacı takım olarak Melekler’in kazandığı bir hafta oldu. 10 bin liralık büyük ödülü Nüket Gelen 2. kez kazandı. Yıldızlar Takımı’ndan bir yarışmacı elenecek. Yıldızlar Takımında Sibel ve Berna Arıcı eşit puanlar alırken kimin gideceğini Berna Keklikler belirledi. Berna Arıcı gözyaşlarına boğuldu. Yıldızlar Takımından elenen isim Sibel Meriç oldu.

[pembetext]Stil Avcıları Sibel Meriç Kim? Tıklayınız![/pembetext]

Stil Avcıları Berna Arıcı Kardeşi Videosu!

Etiketler: stil avcıları 15 aralık haftanın finali kazananı stil avcıları 15 aralık kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL