Stil Avcıları 22 Aralık Cuma Kim Kazandı? Haftanın Finali Kim Elendi?

Stil Avcıları 22 Aralık Cuma Kim Kazandı? Haftanın Finali Kim Elendi?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Stil Avcıları tüm heyecanı ile 22 Aralık haftası ile devam ediyor. Stil Avcıları’nda 18 Aralık yeni yarışmacılarla devam ederken yarışmada geçen hafta neler yaşandı? Hangi takım kazandı? Hangi takım kaybetti? 22 Aralık haftası yeni yarışmacı kim oldu? 22 Aralık haftanın finalinde büyük ödülü kim kazandı? 22 Aralık hangi yarışmacı elendi? Tüm bu soruların cevabı yazımızda.

Stil Avcıları 22 Aralık Cuma Kim Kazandı? Haftanın Finali Kim Elendi?

Fox ekranlarının sevilen stil ve moda programı Stil Avcıları bu hafta da kaldığı yerden devam ediyor. Geçen hafta kazanan takım Melekler olurken Yıldızlar Takımından bir kişi elendi. Biliyorsunuz Yıldızlar Takımı’nda bir bölünme vardı. Berna ve İdil bir taraf Sibel ve Berna Arıcı bir taraftı. Tuğçe ortada kalmakla birlikte Sibel ile arası bozuktu. Bu hafta jüri elenme potasına Sibel ve Berna Arıcı’yı çıkarttı. Diğer yarışmacıları koruma altına aldı. Hal böyle olunca en çok oy Sibel’e çıktı ve Sibel Meriç yarışmaya veda etti.

Stil Avcıları 18 Aralık Pazartesi ilk yarışmacı yarışmaya dahil oldu. Bu yarışmacı Duygu Çevik oldu. Duygu Çevik Yıldızlar Takımı’nın yeni yarışmacısı olacak ve stil konusunda başarılı bir isim. Daha önce İşte Benim Stilim adlı yarışmada yarışmıştı. Yıldızlar Takımı’nda Berna Keklikler ve Berna Arıcı’nın savaşı devam edeceğe benziyor. Melekler Takımı’nda ise Tuğçe Gelen ile Kübra Göven arasında bir çekişme bulunuyor. Ancak Melekler biraz daha takım görüntüsü veriyor ve bunun meyvesini son haftalarda alıyorlar. Son iki hafta kazanan Melekler bakalım bunun bu hafta da yapabilecekler mi?

[mavitext]Stil Avcıları Dış Ses Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Stil Avcıları 22 Aralık Cuma Hafta’nın kazanan takımı kim olacak? Bu hafta yine Melekler önde mi gelecek? Yıldızlar Takımı’na yeni dahil olan Duygu Çevik ne yapacak? Yıldızlar’a yeni bir ses soluk getirip takımının kazanmasında pay sahibi olabilecek mi? Tüm bu gelişmeleri ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.

Stil Avcıları 22 Aralık Haftanın Finalinde Buket Melekler Takımından elendi. Yıldızlar Takımı kazandı.

Stil Avcıları 22 Aralık Haftanın Final Fragmanı!

Fragman yayınlanmadı.

Etiketler: stil avcıları 22 aralık cuma kim kazandı stil avcıları 22 aralık haftanın finali stil avcıları 22 aralık kim elendi stil avcıları duygu çevik kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL