Stil Avcıları 24 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Elendi?

Stil Avcıları 24 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Elendi?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarının sevilen moda programı Stil Avcıları hafta içi yayınlanmaya devam ediyor. Hakan Akkaya, Uğurkan Erez, Demet Şener’in jüri üyeliği ve sunuculuğu yaptığı programda Yıldızlar ve Melekler olmak üzere iki takım bulunuyor. Yarışmacılar kendi stilini oluşturup her hafta cuma günü finalde kazanmak zorunda. Aksi halde takım arkadaşlarından bir arkadaşlarını göndermek zorundalar. Peki 24 Kasım Cuma günü kim kazandı? Kim hangi takımdan elendi? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Stil Avcıları 24 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Elendi?

Stil Avcıları iki haftadır Yıldızlar Takımı kazanıyordu. 3. hafta Melekler bu yenilmezliğe son verdi. 3. Haftanın kazananı Melekler oldu. Geçen hafta 10 bin liralık ödülü alan Matt Sall arkadaşlarına parayı eşit bir şekilde dağıttı. Morallerin bozuk olduğu Yıldızlar Takımı ise arkadaşlarından birini göndermek zorunda kaldı. Fatoş Seğmen bu hafta elenen isim oldu.

Stil Avcıları 4. hafta ise Yıldızlar Takımı’na yeni bir isim dahil oldu. Daha önce Kısmetse Olur ve değişik televizyon programlarına katılan yeni yarışmacımızın ismi Tuğçe Ergişi oldu. Tuğçe Ergişi stili ile kendinen güvenen bir isim ve giyinmeyi çok seviyor. Kısmetse Olur yarışmasında Tankut isimli damat adayına aday olmuştu.

Peki 24 Kasım günü haftanın finalini kim kazandı? Bu hafta Yıldızlar’dan mı Melekler den mi bir yarışmacı elendi? Ödülü kazanan yarışmacı arkadaşları ile parasını nasıl pay etti? Tüm bu bilgilere 24 Kasım günü belli olacak sonuçlarla ulaşacağız. Sonuçlar açıklandığında buradan ulaşabilirsiniz.

[mavitext]Stil Avcıları İzlendi mi? Tuttu mu? Tıklayınız![/mavitext]

Stil Avcıları 16. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: stil avcıları 24 kasım cuma stil avcıları 24 kasım haftanın finali kim kazandı stil avcıları 24 kasım kazanan takım stil avcıları 24 kasım kim elendi stil avcıları 24 kasım kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL