Stil Avcıları 25 Aralık Pazartesi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi?

Stil Avcıları 25 Aralık Pazartesi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarında yayınlanan program Stil Avcıları tüm heyecanı ile devam ederken programın 25 Aralık Pazartesi ekranlarda olması beklenirken bir anda ekranlarda olmayışı sevenlerini hem üzdü hem de neden yayınlanmıyor? Neden yok? Yoksa bitti mi gibi soruları sormasına neden oldu. Peki Stil Avcıları neden yayınlanmıyor? Yazımızda..

Stil Avcıları 25 Aralık Pazartesi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Stil Avcıları Fox Tv ekranlarının stil ve moda programı olarak yayınlanıyordu. Programı Hakan Akkaya, Demet Şener, Uğurkan Erez gibi usta moda ikonları sunuyor ve jüri üyeliğini yapıyordu. Programda önemli manken ve yıldız isimler bulunuyordu. Berna Arıcı, Berna Keklikler, İdil Naz Kaluç, Tuğçe Ergişi gibi önemli yarışmacıların yarıştığı yarışmada Yıldızlar ve Melekler diye iki takım bulunuyordu. Yarışmada her hafta 10 bin lira ödül verilirken ödülü kazanan yarışmacı ödülü arkadaşları ile paylaşıyordu. Bir yarışmacı da her hafta eleniyordu.

Stil Avcıları programından kötü haber ise 22 Aralık Cuma finalinde yaşandı. Daha önce final yapacağı duyurulmayan programın final yapacak olması acaba bir teknik hata mı var sorularını akıllara getirmiş ve Fox kanalından ise herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Pazartesi fragmanının da yayınlanmaması programın final yaptığını kesinleştirdi. Stil Avcıları artık yayınlanmayacak. Peki bu kadar sevilen ve kendi alanında rakibi olan Alışveriş Melekleri’nin kendisinden önce final yapması ile rakipsiz kalan Stil Avcıları neden final yaptı?

Stil Avcıları ilk başladığı zamandan final yaptığı bölüme kadar reytinglerde istenen sonuçları alamadı. Stil Avcıları’nın karşısında stil programı yoktu ama güncel programlar, yemek programları vardı. bu programlarında reytingleri Stil Avcılarına göre yüksek olunca Stil Avcıları yayından apar topar kaldırıldı. Fox Tv Stil Avcıları’ndan sonra Kaybolan Çiçekleri’de yayından kaldırıp yeni bir gündüz kuşağı için çalışmalara başladığı gelen bilgiler arasında. Sizce Stil Avcıları’nın yayından kaldırılması doğru bir karar oldu mu? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[pembetext]Stil Avcıları Final Bölümünde Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

Stil Avcıları Final Fragmanı? (  Yeni Bölüm Olarak Tanıtım Yapıldı)

Etiketler: stil avcıları 25 aralık neden yayınlanmıyor stil avcıları 25 aralık neden yok stil avcıları neden final yaptı


Yorumlar

  • Şebnen

    Stil avcıları kesinlikle kaldırılmamalı.stil moda ve trend hakkında çok egitici bir program ayrıca her programda bir takım öne çıkan isimler kalıcakki program reyting kazansın illaki birileri elenecekki yeni kanlar, canlar katılsın ayrıca tartışmaysa her programda var ben gayet seviyeli olduklarını düşünüyorum sabahtan akşama kadar ne kadar dıram acıtasyon insan oglunun rezilligi hemen her kanalda insanların yüregini daglarken böyle ne giyecegini bilemeyen bir seyi birseyle yakistiramayan şık olmaya çalışıpta olamayan insanlara yol gösterilen bir programın ne gibi bir sakıncası var anlayamadım.

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL