Stil Avcıları 3 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Elendi?

Stil Avcıları 3 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Elendi?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarında yayınlanan yarışma programı Stil Avcıları yayın hayatına başladı. Melekler ve Yıldızlar Takımlarının kıyasıya yarıştığı yarışmada 3 Kasım haftası hangi takım kazandı? Bu hafta elenen yarışmacı kim oldu? Tüm bu bilgilere yazımızda ulaşabilirsiniz.

Stil Avcıları 3 Kasım Haftanın Kazanan Takımı Kim? Kim Elendi?

Stil Avcıları Demet Şener, Hakan Akkaya, Uğurkan Erez jüri üyeliğinde devam ederken Yıldızlar Takımında Berna Keklikler, Berna Arıcı, Şebnem Schaefer, İdil Naz Kaluç, Fatoş Seğmen yer alırken, Melekler Takımında Mervenur Nakişçi, Gamze Aydın, Matty Sall, Fethiye Şen gibi isimler yer alıyor.

Her gün takımlardan birer yarışmacı belirlenip takımı adına yarışıyor. Kendi sitilini oluşturan yarışmacılara jüri üyelerinden gerekli puanlar verilip takımına puan kazandırıyor. Haftanın finalinde ise kazanan takım 10 bin liranın sahibi olurken kaybeden takımdan ise bir kişi hayallerine veda ediyor. Bu hafta sonu yayınlanacak final bölümü ile kimin kazandığı ve kaybettiği ortaya çıkacak.

Stil Avcıları ilk hafta Melekler Takımı kaybetti. Melekler Takımından bir kişi elenecek. Uğurkan Erez Merve’yi koruma altına aldı. Hakan Akkaya ise Matt Sall’i koruma altına aldı. Demet Şener ise; Ecem koruma altına alındı. Elemeye Gizem ve Fetiye oladu. Bu iki yarışmacıdan biri elenecek. Stil Avcıları ilk elenen isim: Fetiye oldu.

Sizin favori takımınız hangisi? Hangi takımdan hangi yarışmacıyı destekliyor stilini beğeniyorsunuz? Bu konudaki duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Stil Avcıları Fragmanı!

Etiketler: stil avcıları 3 kasım haftanın kazananı kimdir stil avcıları ilk hafta km kazandı stil avcıları kazanan takım stil avcıları kim elendi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL