Stil Avcıları 31 Ekim Günün Konsepti Ne? Kazanan Yarışmacı ve Takım?

Stil Avcıları 31 Ekim Günün Konsepti Ne? Kazanan Yarışmacı ve Takım?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarında yayınlanan yarışma programı Stil Avcıları tüm hızıyla devam ederken 31 Ekim günün konsepti ve kazanan yarışmacı ve takım belli oluyor. Peki 31 Ekim günü kazanan takım ve kazanan yarışmacı kim oldu?

Stil Avcıları 31 Ekim Günün Konsepti Ne? Kazanan Yarışmacı ve Takım?

Stil Avcıları 31 Ekim günü konsept olarak Kırmızı ayakkabı belirlenirken 1000 Tl de bütçe verildi. Yarışmacılar ise Yıldızlar Takımından Berna Arıcı Melekler Takımından Fetiye Şen Oldu. İki yarışmacı da bir birinden iddialı açıklamalarda bulundu ve kendilerinin kazanacağını belirtti.

Berna Arıcı gizli dolgulu ayakkabıları tercih ettiğini belirtirken, Fetiye ise deri bir elbise denedi. Fetiye Yıldızlar Takımı yarışmacısı Fatoş için egosu yüksek biri dedi. İki yarışmacı da birinci olmak için kıyasıya yarıştı. Günün birinicisi henüz belli olmadı. Belli olduğunda buradan ulaşabilirsiniz.

Günün kazananı belli oldu. Fetiye Şen toplam 18 puan aldı. Fatoş Seğmen ise 26 puan aldı. Bu haftanın ikinci günüde Yıldızlar kazanmış oldu.

Stil Avcıları 31 Ekim Videosu!

Etiketler: stil avcıları 31 ekim kim kazandı stil avcıları 31 ekim konsepti stil avcıları berna arıcı fetiye şen stil avcıları günün kazananı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL