Stil Avcıları 6 Kasım Konsepti? Haftanın İlk Yarışmacıları? Kim Kazandı?

Stil Avcıları 6 Kasım Konsepti? Haftanın İlk Yarışmacıları? Kim Kazandı?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarının hafta içi yayınlanan yarışma programı Stil Avcıları tüm hızıyla devam ederken yarışmada geçen hafta Yıldızlar kazanmış ve Fetiye Şen Melekler Takımından elenmişti. Yıldızlar Takımı ise 10 bin liralık ödülün sahibi olmuştu. Stil Avcıları 2. hafta da ise bakalım kim kazanacak? Peki 2. hafta 6 Kasım konsepti ne oldu? Hangi yarışmacılar yarışıyor? Kim kazandı? Tüm bu soruların cevabı yazımızda..

Stil Avcıları 6 Kasım Konsepti? Haftanın İlk Yarışmacıları? Kim Kazandı?

Stil Avcıları 6 Kasım yarışmacıları Yıldızlar Takımında İdil Naz Kaluç Olurken, Melekler Takımından Ecem Ünlü oldu. İki yarışmacıda hırslı bir şekilde yarışıyor. Yarışmacılardan Ecem Ünlü “Fetiye’de düştüğümüz hataya düşmeyeceğim”.dedi.

İdil Naz Kaluç ise Ecem Ünlü için koruma altına alındığı için Ecem’in havalandığını söyledi. İdil Naz; “Melekler Takımı ama Melekler Takımı olmayı başaramadılar.” dedi. Ecem ise İdil’in tarzını beğendiğini söyledi. Konsept ismi belli olmadı. Ancak fragmanlarda yarışmacılar kışlık mont deniyorlardı. Kışlık hazırlık konsepti olabilir. Konsept Ofis Konsepti olarak belirlendi.

Sizce 6 Kasım Stil Avcılarında yarışan yarışmacılardan hangileri daha stil? Ecem mi? İdil mi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Kim kazanır?

Stil Avcıları Melekler ve Yıldızlar Yarışmacıları Kim? Tıklayınız!

Stil Avcıları 6 Kasım Fragmanı!

Etiketler: stil avcılar 6 kasım kim kazandı stil avcıları 6 kasım ecem ünlü stil avcıları 6 kasım idil naz kaluç stil avcıları 6 kasım konsepti stil avcıları 6 kasım yarışmacıları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL