Stil Avcıları 8 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı? 8 Aralık Kim Elendi?

Stil Avcıları 8 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı? 8 Aralık Kim Elendi?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarının sevilen stil yarışması Stil Avcıları kaldığı yerden devam ediyor. Hakan Akkaya, Uğurkan Erez, Demet Şener’in jüri üyeliğinde gerçekleşen programda 1 Aralı kazananında sonra merak edilen konuların başında 8 aralık kim kazandığı oldu. Peki Stil Avılarında 8 aralık hangi yarışmacı ve takım kazandı. Yazımızda..

Stil Avcıları 8 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı?

Bu hafta pazartesi Ecem Ünlü ve Tuğçe Ergişi Uzay Şıklığı konsepti için yarışacak. Ecem Ünlü Tuğçe için stil olarak giyinmeyi bilmediğini söyledi. Berna Keklikler’de Tuğçe bu kıyafetle gelirse iyi olmaz türünden laflar etti. Pazartesi günü kimin kazanacağı merak konusu olurken asıl konu ise 8 Aralı cuma kimin kazanacağı ve hangi yarışmacının elenceği merak konusu oldu.

Stil Avcılarında geçen hafta zorlu bir mücadele yaşanmış ve Yıldızlar Takımı birinci olmuştu. Melekler Takımından ise Mervenur Nakışçı yarışmaya veda eden isim oldu. Stil Avcılarında yapılan finallerde genel olarak Yıldızlar Takımı önde geliyor. Bakalım bu hafta Melekler şanslarını kırabilecekler mi?

Stil Avcıları 8 Aralık finali haftasında Hakan Akkaya Berna Keklikler için bu şort ile ancak ekranda görüntüyü doldurursun başka bir şey yapamazsın ifadeleri haftaya damgasını vurdu. Stil Avcılarında 8 Aralık kazanan yarışmacı ve takım kim oldu? Büyük ödülü kim kazandı? Bu hafta hangi takımdan kim elendi?

Stil Avcıları 8 Aralık Finalinde Matt ve Sibel birlikte yarıştı. Melekler bu hafta kazandı. Bu hafta 10 bin lirayı Nuket Gelen kazandı. Yıldızlar Takımından bir kişi elenecek. Yıldızlar Takımından Sibel Elendi… Yıldızlar Takımına yeni haftada yeni bir isim gelecek.

Son Dakika Gelişmesi:

Demet Şener Sibel Meriç’i geri çağırdı ve Sibel’in Stil Avcılarında bir şansı daha hak ettiğini düşündü ve diğer jüri üyelerini ikna eden Demet Şener Sibel Meriç’in kalmasını sağladı. Bu olaya Melekler Takımı ilginç bir şekilde sevinirken Yıldızlar Takımında sadece Berna Arıcı sevindi. Sibel Meriç kaldığı için mutlu olduğunu söyledi. Bu hafta Stil Avcılarında bir ilk yaşandı ve kimse elenmedi.

[mavitext]Stil Avcıları 1 Aralık Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Stil Avcıları 4 Aralık Fragmanı!

Etiketler: stil avcıları 8 aralık kim kazandı stil avcıları büyük ödülü kim kazandı


Yorum yaz