Stil Avcıları Duygu Çevik Kim? 18 Aralık Yeni Yarışmacı Duygu Çevik Kimdir?

Stil Avcıları Duygu Çevik Kim? 18 Aralık Yeni Yarışmacı Duygu Çevik Kimdir?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarının sevilen yarışma programı Stil Avcıları kaldığı yerden devam ederken yarışmaya 18 Aralık Pazartesi yeni yarışmacı dahil oldu. Bu yeni gelen yarışmacımızın ismi Duygu Çevik’tir. Yıldızlar Takımı’na dahil olacak. Yıldızlar Takımı’nda ne yapacağı merak konusu olan Duygu Çevik kimdir? Sizin için araştırdık. Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

Stil Avcıları 18 Aralık Yeni Yarışmacı Duygu Çevik Kimdir?

Nur Yeşiltaş, İvana Sert, Kemal Doğulu gibi isimlerin Jüri koltuğunda oturduğu İşte Benim Stilim adlı yarışmada adını duyuran başarılı isim 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Beykent Üniversitesi Televizyon Proğramcılığı üzerine yapan başarılı yarışmacı çok konuşmadığını ancak konuştuğu zaman tam konuştuğunu belirten yarışmacı tarzına ve kendine çok güvendiğini belirtmiştir.

Duygu Çevik 1.70 boyunda ve 53 kg ağırlığındadır. İkizler burcu olan yarışmacı kahverengi gözlere sahiptir. Emekli bir anne babanın biricik prensesi olan Duygu Çevik, tam olarak bir stili olmadığını her kıyafeti kombinleyeceğini söylüyor. Alışveriş yapmayı çok seven yarışmacı annesi ile birlikte zaman geçirmeyi seviyor. Annesi ve arkadaşları ile sürekli alışveriş yapıyor. Karşısındaki insanın arkasından konuşmak yerine yüzüne konuşmayı tercih ediyor. Doğruları net olan birisi. Takım arkadaşlarını sevdiğini ancak kendi tarzına yakın kimseyi görmediğini belirtiyor bunu da herkesin göreceğini söylüyor.

[mavitext]Stil Avcıları 22 Aralık Kim Kazandı? Kim Elendi? Tıklayınız![/mavitext]

Stil Avcıları’nda Yıldızlar Takımı’na yeni bir soluk getirmesi beklenen yarışmacı Sibel Meriç’in elenmesinin ardından takıma dahil oldu. Yarışmacının kendine olan güveni bir hayli fazla bulunuyor. Yarışmacının İdil ve Berna ile mi yoksa Berna Arıcı ile mi grup olacağı merak konusu iken Tuğçe ile yeni bir grup oluşturabilir yorumları da yapılıyor. Duygu Çevik İnstagram hesabı için [pembetext]tıklayınız![/pembetext]

[pembetext]Stil Avcıları Nüket Gelen Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Stil Avcıları Duygu Çevik Dans Videosu!

Etiketler: stil avcıları duygu boyu yaşı stil avcıları duygu instagram hesabı stil avcıları duygu kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL