Stil Avcıları Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Elendi?

Stil Avcıları Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Elendi?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarının sevilen stil yarışmacı Stil Avcıları tüm heyecanı ile devam ederken 3. haftada kimin kazanacağı merak konusu oldu. Geçen 2 haftada Yıldızların kazandığı yarışma programında bu hafta kim kazandı? Hangi takımdan elem oldu? Kim elendi? Tüm bilgiler yazımızda..

Stil Avcıları Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Elendi?

Stil Avcıları’nın 3. haftasında ilk gününde Fatoş Seğmen ve Ece Ünlü yarışıyor. İş şıklığı konsepti ile yarışan yarışmacılardan hangisinin kazanacağı merak konusu iken 17 Kasım haftanın finalinde 10 bin lirayı kazanan takım ve elenen yarışmacı merak konusu oldu.

Geçen haftalarda Yıldızlar 1 puan farkla lider takım olurken Melekler Takımında moraller bozuldu. Melekler Takımı iki haftada iki yarışmacısını kaybederken yeni dahil olan yarışmacılarda adapte olmaya çalışıyor. Melekler Takımı bu hafta kazanmak istiyor. 17 Kasım haftanın finalinde kim kazanacak? Hangi takımdan kim elenecek? Tüm bu bilgilere Cuma günü ulaşacağız.

Siz bu hafta hangi takımın birinci olacağını düşünüyorsunuz? Sizce bu hafta Melekler Takımı yeni yarışmacı ile birlikte kazanabilir mi?

Bu hafta kazanan takım melekler oldu. Yıldızlardan bir yarışmacı elendi. Yıldızlarda Fatoş Seğmen elendi.

Stil Avcıları Fragmanı!

Etiketler: stil avcıları 17 kasım haftanın finali stil avcıları 17 kasım kim elendi stil avcıları haftanın finali kim kazandı stil avcıları kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL