Stil Avcıları İzlendi mi? Tuttu mu? Erken Final mi Yapacak? Reyting Sonuçları!

Stil Avcıları İzlendi mi? Tuttu mu? Erken Final mi Yapacak? Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan yarışma programı Stil Avcıları yayın hayatına başlayalı iki gün oldu. Peki izlendi mi? Yarışma tuttu mu? Erken Final mi Yapacak? Reyting sonuçları ne oldu? Tüm bilgiler yazımızda..

Stil Avcıları İzlendi mi? Tuttu mu? Erken Final mi Yapacak? Reyting Sonuçları!

Demet Şener, Hakan Akkaya, Uğurkan Erez jüri üyeliğinde gerçekleşen program Stil Avcıları Melekler ve Yıldızlar olarak 2 gruba ayrılmıştı. Programın ilk reytingleri geldi. İlk reytinglerde Total grubunda ilk 100 program arasına giremeyen Stil Avcıları, AB gurubunda aldığı 0.79 reytingle 67. olabildi. ABC gurubunda ise; o.65 puanla 95.olarak büyük bir hayal kırıklığı oluşturdu.

Son dakika gelişmesi yaşandı ve Stil Avcıları 22 Aralık Cuma 2017 final kararı aldı. İzleyiciler şok bir olayla karşılaştı. Stil Avcıları 22 Aralık Cuma Fragmanında herhangi bir final bilgisi yer almamış ve kanaldan önceden bir açıklama yapılmamıştı. Ancak Fox ekranlarında 22 Aralık Cuma başlayan yarışma programı final bölümü ile ekranlara geldi. Daha önce söylediğimiz gibi program yeterli reytinglere ulaşamamıştı. Malesef final kararı aldı.

[mavitext]Stil Avcıları 22 Aralık Final Günü Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Tüm bu reyting sonuçlarından iyi bir izlenme alamayan programın ilerleyen haftalarda saat değişikliğine gidebileceği konuşuluyordu. Stil Avcıları’ın haftanın finali mi yoksa tamamen final mi yaptığı henüz tam olarak anlaşılmadı. İlerleyen saatlerde buna bir açıklama getirileceği umuluyor.

[pembetext]Stil Avcıları Nerede Çekiliyordu? Tıklayınız![/pembetext]

Sizin Stil Avcıları Programı ile ilgili düşünceleriniz nelerdir Sizce final kararı alması doğru bir karar oldu mu?

[mavitext]Stil Avcıları Dış Ses Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Stil Avcıları Final Günü Fragmanı

Etiketler: stil avcıları final mi yapıyor stil avcıları izlendi mi stil avcıları neden yok stil avcıları reyting sonuçları stil avcıları tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL