Stil Avcıları Jürileri Kimler? (Uğurkan Erez, Demet Şener, Hakan Akkaya)

Stil Avcıları Jürileri Kimler? (Uğurkan Erez, Demet Şener, Hakan Akkaya)

Yazar: Emre Stil Avcıları

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan yarışma programı Stil Avcıları Pazartesi itibariyle Tv 8 ekranlarında olacak. Melekler ve Yıldızlar şeklinde iki grup olacak yarışmada ünlü isimler bulunuyor. Berna Keklikler, İdil Naz Kaluç, Şebnem Schaefer gibi isimler yer alıyor. Yarışma iki grup halinde ve rekabet içerisinde geçecek. Yarışmanın jüri üyeleri de belli oldu. Stil Avcıları jüri üyelerini yazımızda bulabilirsiniz.

stil avıları jüri üyeleri

Stil Avcıları Jürileri Kimler? 

Stil Avcıları Jüri Üyeleri Demet Şener, Hakan Akkaya, Uğurkan Erez oldu. Şimdi bu üyeler hakkında kısa bilgi verelim.

Stil Avcıları Melekler ve Yıldızlar Yarışmacıları Kim?

Stil Avcıları Demet Şener Kimdir?

1977 Bursa doğumlu Demet Şener, Nişantaşı Kız Lisesinden mezun olmuştur. 1995 Miss Turkey güzellik yarışmasında 1. olmuştur. Kahpe Bizans, Asansör, Hemşo filmlerinde rol almıştır. 2005 yılında milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile evlendi. 1 kız çocuğu bir erkek çocuğu oldu. İkili sonrasında boşanmıştır.

stil avcıları demet şener

Stil Avcıları Uğurkan Erez Kimdir?

1954 yılında Vize de dünyaya geldi. Annesinin öğretmen olması dolayısıyla uzun zamandır Vize’de kaldı. 9 yaşında kaybettiği babasının adı Nüzhet Erez’dir. Üniversiteyi Şişli Ticari İlimler Akademisinde bitirdi. Birçok değişik işte çalıştıktan sonra moda işine merak saran Erez kendi ajansını açtı. Best Model, Miss Turkey gibi önemli yarışmaların Koreograf’ıdır. Uğurkan Erez evlendi ancak sonra boşandı. Billur Erez adında modacı bir kızı vardır. Bir çok stil yarışmasında jüri üyeliği yaptı.

Stil Avcıları Program Formatı? Tıklayınız!

Stil Avcıları Hakan Akkaya Kimdir?

1982 yılında Ordu ilinde doğdu. 21 yaşında babasını kaybetti. Üniversiteye Mimarlık Fakültesinde başladı ancak bitirmeden modacı olmaya karar kıldı. İstasyon Sanat Merkezi Moda Tasarımda moda üzerine eğitim aldı. 21 yaşında kadın modaları ile ilgili ilk işini yaptı. Sarar, Boyner Holding gibi önemli şirketlerle çalıştı.

Stil Avıları Yarışmacıların Kaldığı Ev Nerede? Tıkla!

Stil Avcıları Tanıtım Fragmanı!

Etiketler: stil avcıları demet şener stil avcıları hakan akkaya stil avcıları jüri üyeleri kim stil avcıları jürileri kim stil avcıları uğurkan erez


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL