Stil Avcıları Melekler ve Yıldızlar Yarışmacıları Kim? Yarışma Kadroları!

Stil Avcıları Melekler ve Yıldızlar Yarışmacıları Kim? Yarışma Kadroları!

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarında Demet Şener, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez’in sunumunda gerçekleşecek olan program Stil Avcıları yakın zamanda izleyici ile buluşacak. Yarışma bir ev içerisinde gerçekleşecek ve moda üzerine olacak. Adıdan da anlaşılacağı gibi herkes kendi stilini oluşturacak.

Yarışmada Melekler ve Yıldızlar adı altında iki gurup oluşurken her grup 5 kişiden oluşacak. Bu gruplar birbirine rakip olacak. Yarışmanın daha önce yayınlanan stil yarışmalarının benzeri olacağı ancak yenilikler olabileceği gelen haberler arasında. Yarışmada merak edilen konulardan bir tanesi de yarışmacılar. Yarışmada yer alacak yarışmacılar kimler olacak?

Melekler ve Yıldızlar Yarışmacıları!

Şimdiye kadar benim bildiğim yarışmacılar Berna Keklikler ve İdil Naz Kaluç. Bunlar dışında fragmanda simaen tanıdıklarım var ancak isimlerini bilmiyorum. Ayrıca Berna ve İdil ayrı takımdalar. Bu yüzden iki takımı bir arada yazıyorum. Yeni isimler belli olduğunda buradan güncelleme yapacağım.

Stil Avcıları Yarışma Kuralları? ⇒ Tıklayınız!

Şebnem Schaefer Kimdir? (Yıldızlar):

1984 yılında Almanya Frankfurt’da doğmuştur. 15 yaşından itibaren modellik yapmaya başlamıştır. Almanya’da Türkoloji eğitimi, Kültür Antropoloji ve Avrupa Etnolojisi okudu. İyi derecede Almanca, İngilizce, Fransızca bilen Schaefer, dizi çalışmaları dışında program sunuculuğu yaptı.

Fatoş Seğmen Kimdir? (Yıldızlar):

1982 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 2000 yılında Bakü’de Best Model of the World yarışmasında 1. oldu. 2004 yılında Türkiye  Güzellik Yarışmasında 2. olurken, kariyerine modellik ve sunuculuk yaparak devam etti.

Berna Arıcı Kimdir?(Yıldızlar)

1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 180 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındaki Arıcı, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Şan dersleri aldı. Bir dönem modellik yapan oyuncu ayrıca Güneşe Doğru adlı dizide rol aldı.

Berna Keklikler Kim? (Yıldızlar)

1987 tarihinde Almanya’da dünyaya geldi. Ekonomi eğitimi almış olan Berna Keklikler İstanbul’da kardeşi ile birlikte yaşıyor. Yüzme, voleybol gibi birçok spor dalı ile uğraşan yarışmacı, sinema izlemeyi çok seviyor. Almanya’da Miss Turkuaz Germany’e katılan Berna Keklikler, bu yarışmayı kazanma başarısı göstermişti. Türkiye’de ise Göz6 yarışması ile tanınmıştır. Bu yarışmada Erdi ile 1. olmuş ve Survivor 2017’ye katılma hakkı kazanmış ve Survivor 2017 de de büyük bir başarı göstererek Türk halkı tarafından çok sevilmiştir.

 

İdil Naz Kaluç Kimdir? (Yıldızlar)

22 yaşındaki yarışmacı egolu insanlardan hoşlanmıyor. Big Brother Türkiye yarışmasından tanıdığımız İdil Naz Kaluç bu yarışmada finale kadar gitmişti. 1.67 boyunda ve 50 kg ağırlığındaki yarışmacı Beden Eğitimi öğrencisiydi. Ayrıca tenis ve plates eğitmenliği yapıyor.

Fetiye Şen (Melekler) :

Matty Sall (Melekler):

Gamze Aydın (Melekler):

Mervenur Nakişçi (Melekler):

Ecem Ünlü Kimdir? (Melekler):

Stil Avcıları 2. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: stil avcıları berna keklikler stil avcıları melekler yarışmacıları stil avcıları yarışmacıları kimler stil avcıları yıldızlar


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL