Stil Avcıları Sibel Meriç Kimdir?

Stil Avcıları Sibel Meriç Kimdir?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarında yayınlanan yarışma programı Stil Avcıları kaldığı yerden devam ederken yarışmaya yeni yarışmacılar dahil oldu. Bu yarışmacılardan bir taneside yarışmaya Yıldızlar Takımında yarışacak olan Sibel Meriç oldu. Sibel Meriç kimdir? Tanıyalım..

Stil Avcıları Sibel Meriç Kimdir?

Sibel meriç 33 yaşında mankendir. Limitsiz kredi kartım olsun. Servetim olmasın yeter. İddialı bir yarışmacı. Yıldızlar takımında parlayan tek yıldızın kendisi olduğunu düşünüyor.

Stil Avcılarına iddialı gelen yarışmacı Sibel Meriç Ankara doğumludur.  Ankara doğumlu sanatçı ve model Sibel Meriç  eğitim hayatını doğduğu şehir Ankara’da tamamladı. Ankara’da eğitimin hayatını tamamlayan güzel şarkıcı küçük yaştan bu yana bale ve modern dans eğitimi almıştır. 4 yıl modellik yaptıktan sonra Garanti adlı single çalışmasını yayınladıktan sonra yıldızı parlayan ünlü sanatçı geçtiğimiz günlerde katıldığı televizyon programlarıyla adından bir hayli söz ettirmiştir.

Sibel Meriç yine Okan Bayülgen’in Disko Kralı programına katıldığında yine olay yaratan bir konuşma yapıp: Türk Erkeklerinin Yüzde 80’i Hayvan. Onları evcilleştirmek gerekiyor. “ diyerek büyük tepki almıştır.

[pembetext]Stil Avcıları Kübra Göven Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

[pembetext]Stil Avcıları Nüket Gelen Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: stil avcıları sibel meriç kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL