Stil Avcıları Tuğçe Duygulu Kimdir?

Stil Avcıları Tuğçe Duygulu Kimdir?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarında hafta içi yayınlanan stil ve moda yarışması Stil Avcıları Demet Şener, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez’in sunumu ile devam ederken geçen hafta 2. kez melekler takımından bir yarışmacı daha elendi. Gizem’in elendiği hafta da yeni bir yarışmacı dahil oldu. Peki Melekler Takımı yeni yarışmacısı Tuğçe Duygulu  kim? Tanıyalım.

Stil Avcıları Kimdir?

Modellik yapan yarışmacı, Tuğçe Duygulu, 29 yaşında 2 erkek çocuk annesidir. Tayfun Duygulu’nun eşidir. Melekler Takımına stil katmaya geldiğini söyleyen yarışmacı oyunculukta yapıyor.

[pembetext]Stil Avcıları Yarışmacıları Kimler? Tıklayınız![/pembetext]

Tuğçe Duygulu Yıldızlar Takımı ile tanıştı. Berna Keklikler ile anlaşamadı. Berna Keklikler’in kıskançlık yaptığını düşünüyor. Tuğçe Duygulu daha önce Show Tv ekranlarında yayınlanan yarışma programı Bu Tarz Benim’de konuk yarışmacı olarak jürinin karşısına geçmiştir. Jüri Üyelerinden olumlu beğeni alan yarışmacı bir de yıldız sahibi olmuştu.

[pembetext]Stil Avcıları Dış Ses Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Tuğçe Duygulu 1988 Antalya doğumludur. İngilizce bilen yarışmacı, 1.71 boyunda 51 kg ağırlığındadır. Yeşil gözlü ve kahverengi saç rengine sahiptir. Dans etmek, şarkı söylemek ve yüzmek en sevdiği hobiler arasındadır.

Etiketler: stil avcıları melekler yeni yarışmacısı stil avcıları tuğçe duygulu kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL