Stil Avcıları Yarışma Kuralları? Program Formatı!

Stil Avcıları Yarışma Kuralları? Program Formatı!

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarında yeni bir yarışma programı daha başlıyor. Demet Şener, Uğurkan Erez, Hakan Akkaya’nın jüri üyeliği yapacağı programın adı ise Stil Avcıları oldu. Peki Stil Avcıları ne zaman başlayacak? Programın yarışma formatı ve kuralları ne olacak? Tüm bu soruların cevabı yazımızda cevap bulacak.

 

Stil Avcıları Yarışma Kuralları ve Formatı?

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Stil Avcıları Programının tarihi henüz belli olmadı. Ancak tahminize göre kasım ayı içerisinde yayına başlayacak. Demet Şener, Uğurkan Erez, Hakan Akkaya gibi isimlerin sunduğu programda Yıldızlar ve Melekler adında iki rakip takım olacak ve bu iki takım bir ev içerisinde kalacak.

Toplam 10 kişiden oluşacak yarışmacılar kızlardan oluşacak ve birbirlerine rakip olacak. Her hafta kazanan takım 10 Bin Liranın sahibi olacak.  Şu ana kadar verilen bilgiler bunlar ancak bizler daha önce yayınlanan yarışma Gardırop Savaşları ve İşte Benim Stilim gibi yarışma formatları ve kurallarına benzeyeceğini düşünüyoruz.

Stil Avcıları Yarışmacıların Kaldığı Ev Nerede? ⇒ Tıklayınız!

Daha önce Gardırop Savaşlarında 8 kız 2 ay boyunca bir evde yaşamış, kendileri için hazırlanan odalarda kalmışlardı. Kendileri için hazırlanmış gardıroplarda kendi seçtikleri elbise ve aksesuarları farklı bir tarzda hazırlamışlardı. Gün boyu kendi saç stillerini ve makyajlarını hazırlayıp günün sonunda jüri karşısına çıkmışlardı. Günün sonunda 1. ve 2. olana para ödülü verilmişti. Haftanın finali olmuş ve her hafta bir kız hayallerine veda etmişti. Stil Avcıları ‘nında bu formata benzer olacağını düşünüyoruz. Yarışma ile ilgili bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Yarışmada yer alacak kızlardan şuana kadar belli olanlar; daha önce Gözaltı ve Survivor’da yarışan Berna Keklikler ve Big brother Türkiye’de finale kadar giden İdil Naz Kaluç yarışacak.

Berna Keklikler:

Göz6 ve Survivor’da etkili bir performans göstererek Türk halkı tarafından tanındı.

İdil Naz Kaluç:

Big Brother Türkiye yarışmasında finale kalmıştı. Şimdi Stil Avcılarında yarışacak.

Stil Avcıları Tanıtım Fragmanı!

Etiketler: fox tv stil avcıları yarışması stil avcıları berna keklikler stil avcıları idil naz kaluç stil avcıları ne zaman stil avcıları yarışma formatı stil avcıları yarışma kuralları stil avıları nasıl bir program


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL