Stil Avcıları Yarışmacıların Kaldığı Ev Nerede? Çekimlerin Yapıldığı Yer?

Stil Avcıları Yarışmacıların Kaldığı Ev Nerede? Çekimlerin Yapıldığı Yer?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan yarışma programı Stil Avcıları yakında izleyici ile buluşacak. Demet Şener, Uğurkan Erez, Hakan Akkaya’nın sunumu ile gerçekleşecek yarışmada 10 kız yarışmacı kendi stillerini oluşturacak. Yarışmacılar Yıldızlar ve Melekler diye ikiye ayrılacak ve birbiri ile kıyasıya mücadele edecek.

Yarışmanın tam detayları ve kuralları ilerleyen günlerde belli olurken, yarışmacılardan tanıdık isimler var. Bunlardan bir tanesi Berna Keklikler ve İdil Naz Kaluç. Yarışma formatının daha önce yayınlanan Gardırop Savaşları ve İşte Benim Stilim gibi yarışma programlarına benzeyeceği tahmin edilirken merak edilen konulardan bir tanesi de çekim yapılan yer. 

Stil Avcıları Çekim Yapılan Ev Nerede?

Evet çekim yapılan yer konusunda kanal ve yarışma yönetimi tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak bir ev içerisinde kalacak olan yarışmacılar kıyasıya mücadele edecek.

Araştırmalarımız sonunda yarışma jüri üyeleriden Uğurkan Erez’in İnstagram hesabında paylaşmış olduğu fotoğrafta, Araz’ın arka kısmında kalan ev fotoğrafının yarışmanın yapıldığı eve birebir benzeliği ve yine bu fotoğrafın sağ üst kısmında adresin olması bize Stil Avcıları programının yapıldığı yerin bilgisini vermiş oldu. Sizlere hem fotoğrafı hem de google haritalardan yerini paylaşıyorum.

Adreste de görüldüğü gibi çekim yapılan yer İstanbul Reşadiye Kuzey Marmara Otoyolu Sultan Reşid Caddesi Reşadiye Köyü civarında olduğunu düşünüyorum. Stil Avcıları’nın çekildiği mekan O Hayat Benim dizisinin çekimlerinin yapıldığı yer olan Atahan Konağı’dır.

Stil Avcıları Tanıtım Fragmanı!

Sizce bu bilgiler ışığında Stil Avcıları tam adresi neresidir? Bu konuda bilginiz varsa bizimle paylaşabilir misiniz?

Etiketler: stil avcıları çekim yeri stil avcıları fox tv stil avcıları yarışmacıların kaldığı ev


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL