Stil Avcıları Yıldızlar Berna Arıcı Kim?

Stil Avcıları Yıldızlar Berna Arıcı Kim?

Yazar: Emre Stil Avcıları

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başalayan Stil Avcıları tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmada yarışan yarışmacılar bir birileri hakkında iddialı sözler sarf ederken bu yarışmacılardan Yıldızlar Takımı yarışmacısı olan Berna Arıcı merak konusu oldu. Peki Berna Arıcı kimdir? Tanıyalım..

Stil Avcıları Yıldızlar Berna Arıcı Kim?

Berna Arıcı 35 yaşında şarkıcı ve oyucudur. Modaya olan tutkusunun çocukluğundan beri olduğunu söylüyor. Annesinin toptancı olduğunu söyleyen yarışmacı kendisinin seçtiği kıyafetlerin yok sattığını söylüyor. O zamandan annesinin senin seçtiğin kıyafetler yok satıyor neden acaba sorusunu sorduğunu hatırlıyor. Sakin kimliğinin yanında delirdiği zaman kimsenin onu tutamadığını söylüyor.

Küçüklüğünden beri modaya merakı olan yarışmacı değişik değişik giymeyi çok seviyor. Bir gün aynı şey giydiği zaman o kıyafeti 1 ay giymeyi düşünmediğini söylüyor. Tabiki bu kendi görüşüdür. Bazı insanlar bir kıyafeti yıllarca giymek zorunda kalıyor. Kendisinin çılgın biri olduğunu söylüyor. Arkadaşları tarafından çok sevildiğini ve komik biri olduğunu söylüyor.

Stil Avcıları Şebnem Schaefer Kimdir Tıklayınız!

Etiketler: stil avcıları berna arıcı stil avcıları berna arıcı kimdir stil avcıları yıldızlar berna arıcı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL