Su Ve Ateş Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Ve Konusu

Su Ve Ateş Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Ve Konusu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Uzun süre önce hazırlıkları başlayan ve şimdiden izleyenleri heyecanlandıran Su ve Ateş dizisiyle ilgili detaylar netleşmeye başlıyor. Su ve Ateş dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri açıklanıyor. Merakla beklenen Su ve Ateş dizisi oyuncuları ve karakterleri hakkında detayları güncel olarak haberimizde paylaşacağız.

Su Ve Ateş dizisiyle ilgili son gelen bilgilere göre dizinin başrolleri Bensu Soral ve İbrahim Çelikkol’a verildi. İçerde dizisinin ardından yaklaşık bir yıldır ekranlara ara veren genç ve yetenekli oyuncu Bensu Soral’ın tekrar kamera karşısına geçiyor olması hayranlarını sevindirdi. İbrahim Çelikkol ise Siyah Beyaz Aşk’ın mayıs ayında final yapmasıyla kısa bir tatilin ardından tekrar setlere dönüyor.

Su Ve Ateş dizisinde isminden de anlaşıldığı gibi birlikte olmaları imkansız iki gencin hikayesi izleyenlere aktarılacak. Doğu ile Batının çatışması olarak düşünülen dizinin çekimleri Mardin’de başlayacak ve İstanbul’da devam edecek. Ay Yapım bu tarz diziler çekmeyi ve izleyenleri aynı zamanda kültürel mekanlarla buluşturmayı seviyor. Su ve Ateş dizisi Mardin’in kültürel ve tarihsel değerlerini gündeme getirecek.

Su Ve Ateş dizisi aksiyon ve polisiye tarzda olacak. Ay Yapım; Su Ve Ateş dizisini çok önceden basına duyurdu fakat oyuncu kadrosunu açıklamadı.  Siyah Beyaz aşk dizisiyle büyük bir sükse yapan İbrahim Çelikkol’u dizinin kadrosuna almak için harekete geçti. Oyuncunun Su Ve Ateş dizisine sıcak baktığı tahmin ediliyor.

Su Ve Ateş Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karaketeri

Su Ve Ateş İbrahim Çelikkol Kim? 

14 Şubat 1982 yılında Kocaeli İzmit’te dünyaya gelen İbrahim Çelikkol; oyunculuk kariyerinden profesyonel olarak modellik yapmıştır. Fetih 1453 filminde canlandırdığı Ulubatlı Hasan rolündeki başarısıyla izleyiciden tam not alan İbrahim Çelikkol kısa süre içinde başarılı dizilerin başrolünde yer aldı. Bir süre oyuncu Sinem Kobal ile aşk yaşayan Çelikkol;  geçtiğimiz yıllarda mimar Mihre Mutlu ile evlendi.  Çiftin mutlu giden bir birlikteliği var. Şimdilerde Su ve Ateş dizisi oyuncu kadrosunda yer alması bekleniyor.

Su Ve Ateş Bensu Soral Kim?

 

1991 yılında Bursa’da dünyaya gelen genç oyuncu 27 yaşında olmasına rağmen ekranların aranan yüzlerinden olmayı başardı. Özellikle son olarak İçerde dizisi Melek karakteriyle izleyiciden alkış topladı. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezundur. Tatlı Küçük Yalancılar, Boynu Bükükler ve İçerde dizilerinde rol almıştır. Aynı zamanda ünlü markaların reklam filmlerinde rol almıştır.

Etiketler: su ve ateş oyuncu kadrosu su ve ateş oyuncuları kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL