Şükrü Özyıldız’ın Sevgilisi Hurihan Murphy Kimdir? Nereli, Ne İş Yapar?

Şükrü Özyıldız’ın Sevgilisi Hurihan Murphy Kimdir? Nereli, Ne İş Yapar?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Geçtiğimiz günler oyuncu Şükrü Özyıldız yeni sevgilisi ile görüntülendi. Magazin dünyasında merak uyandıran bu gelişme sonrası herkes Şükrü Özyıldız’ın yeni sevgilisini merak etti. İsmine ulaşılan genç kızın kim olduğu merak edildi. Hurihan Murphy kimdir?

Şükrü Özyıldız’ın Rumelihisarı’ndaki evinden el ele çıkarken görüntülenen ikili öpüştükten sonra ayrı ayrı taksilere bindiler. Özyıldız’ın yeni sevgilisi de ilk o anda görüntülendi. Sarışın güzel kimdi? Gelen bilgilere göre Hurihan Murphy ismindeki güzel kız, Şükrü Özyıldız’ında rol aldığı Alice Müzikali’nin koreografisini yazan Beyhan Murphy’nin kızı. Babası ise İngiliz rockçı Peter Murphy’dir.

1988 doğumlu olan Hurihan Murphy hakkında çok fazla bilgi yoktur. Annesi Beyhan Murphy 1958 İstanbul doğumludur. Beyhan, koreograf, sanat aktivisti, eğitmen ve Türk sanat yönetmeni olarak kariyerine devam etmektedir. TED koleji mezunu olan Beyhan, London School of Contemporary Dance okulunu da bitirmiştir.

Babası Peter ile küçükken çekilen fotoğrafı ise sosyal medya da bir anda trend oldu. Babası Peter Murphy İngiliz rock sanatçısı.

Peter John Joseph Murphy (11 Temmuz 1957 doğumlu) bir İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve müzisyen. Gotik rock grubu Bauhaus’un vokalisti ve daha sonra Love Hysteria, Deep ve Holy Smoke gibi birçok solo albüm çıkardı. Öne çıkan elmacık kemikleri, bariton sesi ve kasvetli şiirselliği ön plana çıkaran şiirleri ile dikkat çekmektedir. Genellikle “Goth’un Tanrısı” olarak adlandırılır.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL