Survivor 12 Haziran Damla Neden Yok? Sağlık Durumu Nasıl?

Survivor 12 Haziran Damla Neden Yok? Sağlık Durumu Nasıl?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 12 haziran salı yarışmacılar için yeni bir dönem başlıyor. Artık oyunlar bireysele dönmüş durumda. Bütün yarışmacılar sadece kendileri için yarışacak. Fakat yarışmada 2 kişinin olmaması dikkat çekiyor. Damla ve Turabi.  Gönüllüler takımından Damla neden yok neden oynamıyor? Sağlık durumu nasıl? 

Bu akşam gerçekleşen bireysel dokunulmazlık yarışmasında bütün yarışmacılar kazanabilmek herşeyini ortaya koyuyor. Ancak yarışmanın güçlü isimlerinden Damla ilk bireysel dokunulmazlıkta performans gösteremeyecek. Damla 12 haziran neden yok? Damla dün oynanan ödül oyunu sırasında engele takılarak sert bir şekilde yere düştü. Acılar içinde kıvranan Damla doktorun müdahalesiyle hastaneye kaldırıldı.

Ödül oyunu akşamında veda konseyi yaşandı. Acun Ilıcalı Damla’nın sağlık durumu ve yarışmaya devam edip etmeyeceği hakkında açıklamalarda bulundu. Ve Doktorun Damla için oyunlarda kesinlikle yer alamayacağı yönünde karar verdiğini açıkladı.

Damla aldığı ağır sakatlık nedeniyle hastanede tedavisi devam ediyor. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunun da Turabi ve Damla performans gösteremeyecek. Fakat oylama için ada konseyinde yer alacak.

Damla’nın oyunlarda yer almaması hayranlarını ve yarışmanın takipçileri üzdü. Çünkü Damla başarılı ve izlemesi keyif veren hızlı isimlerden biri. Yarışlarda olmaması büyük bir eksiklik oluşturdu.

Survivor 2018 sakatlık yönünden çok talihsiz bir dönem oldu. Melih ve Berna sakatlık nedeniyle yarışmadan diskalifiye oldu. Hakan uzun bir süre boynundan darbe aldığı için boyunlukla gezdi. Turabi de aynı şekilde doktor raporuyla oyunlarda yer alamayacak.

Survivor 2018 12 haziran Damla neden yok sorusunu sizler için yanıtladık. Damla ile görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: survivor damla neden oynamıyor survivor damla neden yok survivor damlanın sağlık durumu nasıl


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL