Survivor 12 Haziran Damla Neden Yok? Sağlık Durumu Nasıl?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 12 haziran salı yarışmacılar için yeni bir dönem başlıyor. Artık oyunlar bireysele dönmüş durumda. Bütün yarışmacılar sadece kendileri için yarışacak. Fakat yarışmada 2 kişinin olmaması dikkat çekiyor. Damla ve Turabi.  Gönüllüler takımından Damla neden yok neden oynamıyor? Sağlık durumu nasıl? 

Bu akşam gerçekleşen bireysel dokunulmazlık yarışmasında bütün yarışmacılar kazanabilmek herşeyini ortaya koyuyor. Ancak yarışmanın güçlü isimlerinden Damla ilk bireysel dokunulmazlıkta performans gösteremeyecek. Damla 12 haziran neden yok? Damla dün oynanan ödül oyunu sırasında engele takılarak sert bir şekilde yere düştü. Acılar içinde kıvranan Damla doktorun müdahalesiyle hastaneye kaldırıldı.

Ödül oyunu akşamında veda konseyi yaşandı. Acun Ilıcalı Damla’nın sağlık durumu ve yarışmaya devam edip etmeyeceği hakkında açıklamalarda bulundu. Ve Doktorun Damla için oyunlarda kesinlikle yer alamayacağı yönünde karar verdiğini açıkladı.

Damla aldığı ağır sakatlık nedeniyle hastanede tedavisi devam ediyor. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunun da Turabi ve Damla performans gösteremeyecek. Fakat oylama için ada konseyinde yer alacak.

Damla’nın oyunlarda yer almaması hayranlarını ve yarışmanın takipçileri üzdü. Çünkü Damla başarılı ve izlemesi keyif veren hızlı isimlerden biri. Yarışlarda olmaması büyük bir eksiklik oluşturdu.

Survivor 2018 sakatlık yönünden çok talihsiz bir dönem oldu. Melih ve Berna sakatlık nedeniyle yarışmadan diskalifiye oldu. Hakan uzun bir süre boynundan darbe aldığı için boyunlukla gezdi. Turabi de aynı şekilde doktor raporuyla oyunlarda yer alamayacak.

Survivor 2018 12 haziran Damla neden yok sorusunu sizler için yanıtladık. Damla ile görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: survivor damla neden oynamıyor survivor damla neden yok survivor damlanın sağlık durumu nasıl


Yorumlar

 • Anonymous

  damla can arkadaşların yanında otursun sizin için ne olur.ben hep sizi izliyorum.eğer damla can arkadaşların yanın'da otursun.

 • ali altay

  damla can kaç günde ayağa kalkar

 • ali altay

  damla can arkadaşların yanında otursun sizin için ne olur.ben hep sizi izliyorum.eğer damla can arkadaşların yanın’da otursun.

 • ali altay

  damla'nın sağlık durumu nasıl? damla ne zaman iyileşiyor.ben fanlardan birisiyim.

 • ali altay

  damla can'ı ben arkadaşların yanın'da göremediğim zaman ağlıyorum.eğer benim teklifimi eyrini getiriseniz bir gün karşıyakaya gelim ben size çay ısmarlarım. ama damla can arkadaşların yanın'da destek yapıyor . ondan arkadaşların yanın'da olursa hiç ağlamam ama bütün oyunlarda kenardan destek olacak o kadar.

 • ali altay

  damla can'ın ayağına sargılayın va bastonla arkadaşların her oyunda arkadaşların yanında destek olsun o kadar. ben de onu istiyorum.istediğim şey çok mu.

 • ali altay

  zencefil
  zencefil ağrı ve iltihaplı bölgelerde rahatlaşma ve yardımcı olabilecek ağrı giderici ve ilttihap önleyici
  özelliklerine sahiptir.gingerol adi verilen zencefil güçlü birleşikleri ağrıyı tetikleyen hormonları üretimini engeller.ayrıca vücuttaki kan dollaşımı hızlandırır.

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL