Survivor 18 Haziran 10 Bin Euro Para Ödülü Kim Kazandı? 98. Bölümde Neler Oldu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sinirler gerildi… Survivor’da 18 Haziran Salı günü ekranlara gelecek olan 98. Bölümde yarışmacılar 10 Bin euro para ödülü için yarıştılar. Büyük bir mücadeleye sahne olan Dominik adasında neler oldu? 98. Bölümde neler yaşandı, 10 bin euro para ödülünü kim kazandı, hangi takım parayı aldı?

Geçtiğimiz bölümünde yarışmacılar Kolombiya ödülü için yarışmışlardı. Siyah takımın kazandığı Kolombiya ödül oyunu 10-6’lık bir skorla neticelenmişti. Siyah takım ödül oyunu sonrası 2 günlük muhteşem bir Kolombiya gezisi yapmışlardı. Şimdi ise diğer takımın moral bulmasına geldi.

Beyaz takım kaybettiği moral ve motivasyonunu bu sefer 10 bin euro para ödülü alarak yeniden tesis etmek istiyor. Tabi hal böyleyken ödül oyunu sırasında ciddi gerilmeler ve kavgalarda beraberinde geliyor. 10 bin euro ödül oyunu oynanırken de bazı yarışmacılar birbirleriyle ağız dalaşına girdiler.

Survivor Türkiye-Yunanistan yarışması 18 haziran salı günü 98.bölümle ekranlarda oluyor. Yarışmanın yeni bölümünde iki takımda(Siyah-Beyaz) 10.000(10 Bin) euro para ödülü için yarışıyorlar. Para ödülünün Türk Lirası değeri ise şuanki kurla yaklaşık 66.000 TL’dir. Bu para ödülünü kim kazandı, hangi takım 10 bin euro para ödülünü sahibi oldu?

Survivor 98. Bölüm 10 Bin Euro Para Ödülü Kim Kazandı, Neler Yaşandı?

tıkla>>> 17 Haziran Survivor Kolombiya Ödül Oyununu Kim Kazandı? Kimler Gidecek?

Özellikle 98.bölüme Bora’nın tavırları ve Yusuf ile girdiği sürtüşmeler damga vurdu. İzleyicilerden de çok fazla olumsuz eleştiri alan Bora, Turabi taklidi yapmakla suçlanıyor. Her fragmanda ortamı geren taraf olarak öne çıkan Bora, Survivor severlerden ve sosyal medya kullanıcılarından çok fazla eleştiri alıyor.

Bora’nın çocukça davranışları ve her fragmanda ortamı geren tavırları artık dikkatlerden kaçmıyor. Bir çok izleyici Bora’nın boşa kürek çektiğini ve finali göremeyeceğini söylüyor. 10 Bin euro para ödülünü kazanmak için girilen mücadele haliyle sinirleri de gerdi. Para ödülü açıklamasını Acun yapmıştı. Acun açıklamasında “Arabalarımız bitti. Ancak araba yoksa nakit bir ödül veriyoruz. Kazanan yarışmacı tam 10 bin euro kazanacak” dedi.

Tabi bu Survivor tarihinde bir ilk. İlk defa nakit para ödülü Survivor Türkiye-Yunanistan’da veriliyor. 18 haziran salı günü oynanan ödül oyununu Nicos kazandı. Bora’nın ödülü kazanamaması sosyal medya kullanıcılarını da sevindirdi.

Etiketler: 18 haziran survivor 10 bin euro kim kazandı survivor 18 haziran 98. bölüm ödül oyununu kim kazandı survivor 18 haziran ödülü kim kazandı survivor para ödülünü kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL