Survivor 19 Haziran 2019 Çarşamba Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 19 Haziran 2019 Çarşamba Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor

Survivor’da sona yaklaşıldı. Bir eleme haftasına daha gidilecek ve dokunulmazlık oyunu büyük önem kazanıyor. Survivor 19 haziran 2019 Çarşamba günü takımlar dokunulmazlık oyunu için mücadele ediyor. Survivor 19 Haziran Çarşamba Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor’da 19 haziran Çarşamba günü dokunulmazlık oyununu kazanan rahat bir nefes alacak. Survivor’ın son günleri… son tempo son virajlar…iki takımda sayı almak için konsantre olmuş. Küçük bir hata dokunulmazlık oyununun kaybedilmesine neden olabilir. 1 sayı bile çok önemli.

Geçtiğimiz gün eleme konseyine giden yunan takımından Kyriakos elenmişti. Kyriakos’un performansı kötü olsa da huyu ve karakteri ile büyük beğeni toplayan bir yarışmacı oldu. Türk takipçiler bile Kyriakos’un efendiliğine şapka çıkarttılar. Yunan takımından bir eleme yaşandı ve şimdi diğer elemeye geldi. Şimdi ise eleme haftası öncesi dokunulmazlık oyununda takımlar karşı karşıya gelecek.

Dokunulmazlık oyunu öncesi takımlar arasındaki husumetler ve anlaşmazlıklar da onları çok etkileyecek. Seda ve Bora’nın tavırları izleyenleri de çileden çıkardı. Seda’nın oyunu kaybedince hastalığını bahane edip oyuna çıkmaması ve sonrasında bayrak yarışına çıkarım demesi dikkatlerden kaçmadı. Bora’nın ise algı oluşturup kişileri birbirine takmaya çalışması da ayrı bir ayrıntı olarak kayıtlara geçti.

19 haziran Çarşamba günü dokunulmazlık oyununu kimin kazanacağı merak ediliyor. Katerina, Seda, Bora ve Yusuf’un performansları şuan için en iyiler olarak kayda geçti. Dokunulmazlık oyununda nasıl bir sonuç alacaklar? Survivor 2019 eski tadını vermese de reytinglerde 2 veya 3. Sırada yer almasını biliyor. Tabi her azman zirvede olan Survivor’ın bu düşüşü ise pekte mutlu edici değil. Bakalım 19 haziran Çarşamba günü ekranlara gelecek olan dokunulmazlık oyunu reytinglere etki edecek mi?

19 haziran Çarşamba Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Kim Elendi?

Hiçbir yerde bulamayacağınız bir bilgiyi şimdi sizlerle paylaşıyoruz. Survivor Türkiye Yuanistan’da 19 haziran Çarşamba günü oynanan dokunulmazlık oyununu kazanana takım beyaz takım olacak. Ve elenen isim ise Türklerde Sude olacaktır.

Etiketler: 19 haziran Çarşamba dokunulmazlık oyununu kazanan takım survivor 19 haziran dokunulmazlık hangi takım kazandı Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL