Survivor 2018 1 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 1 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada tatışmalar, sevinçler, ayrılıklar bitmek bilmiyor. Geçen hafta son olarak oynanan Dokunulmazlık Oyun’u sonrası merak edilen konulardan bir tanesi 1 Mart Perşembe günü oynanacak olan Ödül Oyunu oldu. Bugünde konforlu ada oyunununda oynanması bekleniyor. Peki Survivor 2018 1 Mart Perşembe günü Ödül Oyunu kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 1 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018’de son oyunlarda All Star üstünlüğü tekrar ele geçirmiş gözüküyor. Adada son oyun dokunulmazlık oynunda All Star Takımı kazanmıştı. Dokunulmazlık Oyununu kaybeden Gönüllüler Takımı aralarından elenme adayı seçmek için önce Bireysel Dokunulmazlık oynadı. Bireysel Dokunulmazlığı Melih kazandı. Haftanın en yüksek performansı ise Yağmur’a ait oldu. Ada konseyi oylamasında ise Gizem ile Birsen’in ismi çıktı. Melih Cumali’yi, Yağmur ise Ramazan’ı söyledi.

Ada Konseyi sonrasında ise Gönüllüler Takımında tartışmalar devam etti. Nevin konseyde kimin ismini yazdığının hesabını sorarken, Gizem ise takımda Anıl’ın sınıf başkanı, Nevin’in ise başkan yardımcısı olduğunu söyledi. Ramazan ise Yağmur’a ismini söylediği için kırılmadığını söylesede Yağmur ile konuşmaması dikkatlerden kaçmadı. Gönüllüler adasında durum böyle iken, All Star adasında ise Dokunulmazlık Oyunu’nu kazanmanın huzurunun yanında konforsuz adada olmanın huzursuzluğu vardı.

[saritext]Survivor 2018 Merve ve Nihat Neden Kavga Etti? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018’de Ada Konseyi öncesi Ödül Oyunu oynanmış ve All Star ile Gönüllüler arasında kıyasıya bir mücadele yaşanmıştı. Ödül olarak mor oda içerisinde sigara böreği verildi. Ödül Oyununu kimin kazanacağı merak edilirken skor bir ara 8-8’e geldi.

Survivor 2018 1 Mart Perşembe günü oynanacak olan Ödül Oyunu’nu kim kazandı henüz belli olmadı. Ancak bunun ile ilgili tahminlerde bulunmamız gerekirse son zamanlarda Gönüllüler Takımı iyi durumda. Yenildikleri oyunlarda farkı eskisi gibi çok açtırmıyorlar. All Star ise mücadeleyi son ana kadar bırakmıyor. Son zamanlarda Nihat ile Merve arasında yaşanan tartışmaların sona ermesi halinde birlik olan takımın daha başarılı olacağını düşünüyorum. Sizce 1 Mart oynanacak olan ödül oyununda kim galip gelecek? Sizin bu konuda tahmininiz var mı?

Survivor 2018’de 1 Mart Perşembe günü ödül oyununu All Star 10-4 kazandı. Ödül olarak su böreği verildi.

[saritext]Survivor 2 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

[mavitext]Survivor Ecem Neden Yok? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 1 Mart Tanıtım Videosu

Etiketler: survivor 2018 1 mart kim kazandı survivor 2018 1 mart ödül ne survivor 2018 1 mart ödül oyunu kazanan takım survivor 2018 konforlu ada oyunu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL