Survivor 2018 1 Mart Yeni Bölüm Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Survivor 2018 1 Mart Yeni Bölüm Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmanın yeni bölümü en geç 21. 00 gibi ekranlarda oluyordu. Ancak 1 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümü saatinde yayınlanmadı. Survivor izlemeyi bekleyen izleyiciler Survivor’u göremeyince neden yayınlanmadı? Ne zaman yayınlanacak gibi soruları sormaya başladı. Peki Survivor 2018 1 Mart neden yok? Yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 1 Mart Yeni Bölüm Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 1 Mart Perşembe günü Ödül Oyunu ile devam edecekti. Acun Ilıcalı’da salı günü Ada Konseyi’nde yaptığı açıklamada Survivor 2018’in perşembe günü de yayınlanacağını duyurmuştu. Survivor izleyenleri rahatlatan bu açıklam sonrası izleyiciler perşembe günü saat 21.00 gibi yeni bölümüm yayınlanmasını beklediler ancak karşılarında Survivor’un özet bölümü yayınlandı. Herkes bir şaşkınlık yaşadı. Peki neden Survivor 2018’in 1 Mart yeni bölümü yayınlanmadı? Ne zaman yayınlanacak?

Survivor 2018 1 Mart Perşembe bölümü 21.45’te izleyiciler ile buluşacak. Yeni bölümü yayınlanacak olan Survivor’un neden geç saatte yayınlanacağı ise merak konusu oldu. Bunun için resmi bir açıklama gelmedi ancak Survivor 2018 1 Mart Perşembe geç yayınlanmasının nedeni olarak Fenerbahçe- Beşiktaş Kupa Müsabakası gösterildi. Geçen hafta ilki oynanan müsabakanın bu hafta ikincisi oynanıyor. Geçen hafta bir çok dizi ve program maç dolayısı ile izleyici kaybetmişti. Dolayısıyla maçın bitiş saatine yakın bir saatte Survivor 2018’in yeni bölümü yayınlanacak.

[saritext]Survivor 3 Mart Türkiye- Romanya Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018’e ödül oyunu ile devam edilecek. Son olarak ödül oyununu kazanan Gönüllüler bu oyunda da iddialılar. All Star ise bu oyunu kazanmak için elinden geleni yapacaktır. Kıyasıya mücadelenin yaşanacağı ödül oyununu kazanan takımın büyük moral bulacağı karşılaşmanın sonucu merak ediliyor.

Survivor 2018’de son Dokunulmazlık Oyunu’nu ise All Star kazanmış ve Gönüllülerden bir isim adaya veda etmişti. Gizem, Birsen, Ramazan ve Cumali’nin elenme adayı seçildiği Ada Konseyi’nde adaya veda eden isim ise Gizem olmuştu. Öte yandan All Star Takımında ise Ecem Karaağaç belinde meydana gelen rahatsızlıktan dolayı Survivor 2018’e devam edemedi ve All Star’da adaya veda eden isim oldu.

[mavitext]Survivor 2018 1 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 1 Mart Bölüm Tanıtımı

Etiketler: survivor 2018 1 mart neden yayınlanmıyor survivor 2018 1 mart neden yok survivor 2018 1 mart yeni bölüm ne zaman survivor 2018 1 mart yeni bölüm neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL