Survivor 2018 1 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? 60. Bölüm Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 1 mayıs 2018 salı akşamı oynanan ödül oyununu kim kazandı? Adanın en eğlenceli oyunlarından biri olan Anlat Bakalım yarışmasını kim kazanacak? Oyuncuların karşısındakine yasaklı kelimeleri kullanmadan anlatmaya çalıştığı sözcüğü kim daha çok bilirse ödülün sahibi olmaya hak kazanıyor. Survivor 2018 1 mayıs ödül oyunu kim kazandı?

Ekranların fenomen yarışma programı Survivor da heyecan ve kazanma hırsı her geçen gün artıyor. Ünlüler takımı adada zor günler geçiriyor. Çünkü uzun süredir yemek ödülünü kazanamıyor. Son oynadıkları 15 ödül oyunundan sadece 2’sini kazanan ünlüler takımının bu akşam vaat edilen ödüle çok ihtiyaçları var. Survivor 1 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazanacak?

Bu konuda ünlüler oldukça iyi. Çünkü bu oyun her hafta oynanıyor. Ve kazanan takım bir rutin halinde ünlüler oluyor. 1 mayıs salı akşamı oynanan ödül oyununun  kazananı bu hafta bir ilke imza atarak gönüllüler oldu.

Survivor 2018’de yeni bir hafta ödül ve sembol oyunuyla başlamış oldu. Dün gerçekleşen veda konseyinde adadan ve yarışmadan ayrılan isim Yiğit oldu. 5 kişilik eleme potasından halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı Yiğit, duygusal bir konuşmanın ardından takım arkadaşlarıyla vedalaştı ve adadan ayrıldı.

Ünlüler takımı oldukça talihsiz bir dönemden geçiyor. Turabi 5 oyun cezalı olduğu için parkurlarda  performans gösteremedi. Turabi’nin takımda olmaması ünlüler takımını daha güçsüz bir hale getirdi diyebiliriz. Sembol oyunu sırasında engele çarparak ağır bir şekilde yaralanan Ümit Karan ise herkesi korkuttu.

Etiketler: survivor 2018 1 mayıs kim kazandı survivor 2018 ödülü kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL