Survivor 2018 1 Mayıs Sembolü Kim Kaybetti? Kimin Kaç Sembolü Var?

Survivor 2018 1 Mayıs Sembolü Kim Kaybetti? Kimin Kaç Sembolü Var?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de bir sembol karşılaşması daha izleyenleri bekliyor. Bireysel mücadelenin hakim olduğu sembol yarışında herkes sadece kendisi için efor sarfediyor. En çok sembole sahip olan yarışmacı hem Kıbrıs’a giden yolda daha avantajlı olacak hem de ailesinden bir kişi Dominic’e gelecek. Sembolün sahibi olan yarışmacı ailesiyle Dominic’te güzel bir gün geçirecek. Survivor 2018 1 mayıs sembole kim veda etti? Hangi yarışmacının kaç sembolü var? İşte detaylar…

Survivor’da Son 12 dönemin en zor ve heyecanlı yarışmasını izliyoruz. Yarışmacılar çok zorlu parkurlarda daha çok oyun oynuyor. Daha çok efor sarfediyor. Takımların dengelenmesinin ardından gönüllülerin ünlüler karşısındaki belirgin yükselişi oyunları daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirdi. Fakat 1 mayıs oynanan sembol oyununda herkes bireysel zafer için mücadele veriyor.

Finale adım adım ilerlerken artık sembolün önemi de giderek artıyor. Her hafta sembole bir isim veda ediyor. Son oynanan sembol oyununda sembole, Kıbrıs’a ve hayallerine veda eden isim kadınlarda ünlüler takımından Elif oldu. Erkekler de ise gönüllüler takımından Hilmicem ne yazık ki sembolü kaybeden isim oldu.

Sembol oyununda son durum şöyle; Erkeklerde Adem 3 sembolle en avantajlı isim. Ardından Turabi ve Ümit Karan’ın 1 sembolü var. Erkekler de sembol oyunun şuan en riskli ismi Mustafa Kemal. Çünkü hiç sembolü yok, kaybettiği ilk karşılaşmada sembole veda edecek. 1 mayıs survivor 2018’de sembolü kaybeden isim büyük ihtimal Mustafa Kemal oldu.

Kadınlarda ise Elif’in sembole veda etmesinin ardından, Birsen, Merve, Nagihan ve Sema riskli isimlerden çünkü ilk kaybettikleri karşılaşmada sembole veda edecek. 1 mayıs salı Nagihan Sembolü  kaybeden isim Nagihan ve Sema oldu. Damla’nın 1 sembolü varken, Yağmur 2 sembolle en şanslı isim.

Survivor 2018’de kimin kaç sembolü var sorusunu sizler için yanıtladık.

Survivor 2018 1 mayıs sembole veda eden isim kadınlarda Birsen olacaktır. 

 

Etiketler: survivor 2018 1 mayıs kim kazandı survivor 2018 60. bölüm survivor 2018 sembol oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL