Survivor 2018 1 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları!

Survivor 2018 1 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları!

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada oyunlar Dokunulmazlık Oyunları ile devam edecek. 1 Nisan Pazar günü oynanacak olan Dokunulmazlık Oyunu’ndan sonra oynanacak Bireysel Dokunulmazlık ile en az 3 elenme adayı konseyde çıkacak ve bir isim daha Survivor hayallerine veda edecek. Peki 1 Nisan Pazar Dokunulmazlık Oyunu oynandı mı? Oyunu kim kazandı? Elenme adayları kim oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 1 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları!

Survivor 2018’e katılan yarışmacılar sırf buraya geleyim aç kalayım arada oyun kazanırsam karnımı doyururum diye gelmiyor. Survivor her gelen yarışmacı bir hayalle geliyor. Öncelikle her yarışmacının hedefi bir sonraki hafta da Survivor’da olmak ve son olarak Survivor’u şampiyon olarak bitirmek. Ancak takdir edersiniz ki bir kişi bu yarışmanın birincisi olacak. Ancak Birleşmeye ulaşan her yarışmacı artık Türkiye’de tanınmış olacak ve gelecek kariyerleri açısından önemli bir kare olacak. Bu nedenle Dokunulmazlık tüm yarışmacılar için büyük önem taşıyor.

Survivor 2018’de 1 Nisan Dokunulmazlık Oyunu’nu kazanan takım açıklanıncaya kadar bu yarışmada kim kazanır takımların son durumu nedir, bu konular üzerinde durmak istiyorum. Şu an Dokunulmalık Oyunlar’ında All Star sadece bir kez kaybetti. Bu nedenle çok güçlü bir konumdalar ve dokunulmazlık denince ayrı bir oyuna asılıyorlar. Dokunulmazlığı kazanmada All Starlar’ın üstünlüğünün olmasının nedenlerinden bir tanesi oyunların daha çok geçmişte oynanan oyunlar olması durumudur. Bu durumun All Star’a büyük avantaj sağladığı kanısındayım. Burada deneyim önemli oluyor.

[mavitext]Survivor 2018 Doktor Metin Kuş Neden Yok? Tıklayınız![/mavitext]

Takımların son durumuna bakacak olursak Gönüllüler Takımı’nda işler iyice karışmış durumda. Son tahlilde Hakan ve Nagihan arasında bir polemik yaşanıyor ve Nagihan’ın Anıl’ı korumasını hazmedemeyen ve kendisine karşı geldiğini düşünen Hakan Nagihan’ı röportajda küçük görerek Survivor’dan sileceğini söyledi. Hakan’ın Anıl sonrası bir diğer yanlış hareketi bu olacağını düşünüyorum. Zira Nagihan’ı silme işini tek başına yapamayacaktır. Bunun için diğer takım arkadaşlarından özellikle kızlardan destek isteyecek bu durumda Anıl’ın başına gelenler Nagihan’a getirilecek ve potaya çıkarılacaktır. Bunun sonucunda halk yine mazlumun yanında yer alacağı için potada işler Hakan’ın istediği gibi gitmeyebilir.

Gönüllüler Takımı’nda Hakan Nagihan’ı bir anlamda eleme adayı çıkartırım diye tehdit ediyor. Yani Dokunulmalığı kaybetmeyi kafasına koymuş durumda. Eğer böyle düşünüyorsa 1 Nisan Dokunulmazlık Oyunu’nu kaybeden takım Gönüllüler olacaktır. Eğer Gönüllüler kaybederse Anıl, Nagihan ve Birsen isimlerinin yanında Cumali ve Hakan veya Yağmur isimleride çıkabilir. Artık gruplaşma olduğu için Bireysel Dokunulmazlık ve performans birincisinin kim olduğu önemli ona göre bu isimleri potaya koyabilirsiniz. All Star’dan ise Sahra, Yiğit, Merve veya Elif isimleri çıkacaktır. Sizce 1 Nisan Dokunulmazlığı kim kazanır, kimler elenme adayı çıkar?

[pembetext]Survivor 2018 31 Mart Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

1 Nisan Pazar günü oynanan Dokunulmazlık Oyunu’nu All Star Takımı 10- 6  kazandı. Gönüllüler Bireysel Dokunulmazlık sonrası elenme adayı çıkaracak.

Survivor 2018 37. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 1 nisan dokunulmazlık kim kazandı survivor 2018 survivor 1 nisan pazar kim kazandı dokunulmazlık 2018 survivor 2018 elenme adayları kim 1 nisan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL