Survivor 2018 10 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Ünlüler Mi Gönüllüler Mi?

Yazar: Emre Survivor 2018

Yayınlandığı günden itibaren izleyici kitlesini kaybetmeden yoluna devam eden Survivor’da yine heyecanlı bir sezon devam ediyor. Haftanın 6 günü ekrana gelen ve seyircinin soluksuz izlediği reality yarışma programı Survivor 2018’de 10 haziran pazar yine inanılmaz bir rekabete şahit olacağız. Survivor 2018 10 haziran dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Gönüllüler mi ünlüler mi? 

Dün oynanan ilk dokunulmazlık oyununda ünlüler ve gönüllüler arasında yine kıran kırana bir mücadele izledik. Zorlu bir parkurda birbirinden güçlü yarışmacıların adada da bir hafta daha fazla kalabilmek için her şeyini ortaya koydu. Ve başa baş devam eden yarışma gönüllüler takımının üstünlüğü ile sonuçlandı.

Takımların 9 haziran ilk dokunulmazlık oyununda gösterdikleri performanslar şöyle; Hilmicem= 5/5, Damla 3/3, Anıl=2/0, Nagihan 2/1, Murat 2/0, Hakan 2/1. Gönüllüler takımının 8 sayısını takıma kazandıran isimler Damla ve Hilmicem oldu. Acun Ilıcalı, dokunulmazlık sembolünü mükemmel bir performans gösteren Hilmicem’e verdi. 9 haziran cumartesi ilk dokunulmazlık oyununda Damla ve Hikmicem’in şovunu izledik desek abartmış olmayız.

Ünlüler takımı da aslında ilk dokunulmazlık oyununda fena bir performans göstermedi fakat gönüllüler takımı çok iyi oldukları için ünlüler mağlup olmaktan kurtulamadı. Ünlüler takımının performans kaybı yaşamalarının en önemli nedenleri arsında son ödül oyunlarını sürekli kaybetmeleri ve hem fiziksel hem ruhsal olarak zor günler geçiriyor olmaları. Özellikle Sema son günlerde yarışlara hiç adapte olamıyor. Ve bu da performansına ciddi bir ölçüde yansıyor.

Dün oynanan dokunulmazlık oyununda her zaman rahatlıkla atladığı kaydıraktan atlamak istemeyince oyunu yarıda bıraktı. Ve hem yarışmacıların hem de Acun Ilıcalı’nın eleştirilerine maruz kaldı. Survivor 2018’de ilk dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler takımı ada konseyinde izleyici konumunda yer alırken ünlüler takımı aralarından iki kişiyi eleme adayı olarak çıkarmak zorunda kaldı.  Ada konseyinde ünlüler takımından ismi en çok yazılan isim Mustafa Kemal oldu. Ve bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem, bir süredir yıldızı barışmadığı Turabi’nin ismini verdi.

Şimdi herkesin gözü 10 haziran pazar akşamı oynanacak 2. dokunulmazlık oyunu sonucunda. 10 haziran pazar dokunulmazlık oyununu çok yüksek bir ihtimal yine gönüllüler kazanacak. 

Sizler Survivor 2018 10 haziran pazar dokunulmazlık oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? 

 

Etiketler: 10 haziran dokunulmazlığı kim kazandı survivor 2018 10 haziran dokunulmazlık oyununu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL