Survivor 2018 10 Mart Ödül Oyunu (Romanya Ödülü) Kim Kazandı? (21. Bölüm Fragmanı)

Survivor 2018 10 Mart Ödül Oyunu (Romanya Ödülü) Kim Kazandı? (21. Bölüm Fragmanı)

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmalarda Ödül Oyunları büyük önem kazandı. Gönüllüler’in son zamanlarda kazanamadığı Ödül Oyun’larında 10 Mart Ödül Oyunu’nu kim kazanacak? Ödül olarak Romanya ile final maçını kim yapacak? 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 10 Mart Cumartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı? 

Survivor 2018’de Dominik Adası’nda Gönüllüler’in oyun kazanamamasının yanında Hakan Hatipoğlu’nun son oyunda yapmış olduğu konuşmalar damga vurdu. Hakan Hatipoğlu konuşmasında Murat’a sitem ederek bir önceki oyunda sakat olmasını bahane gösterip bir sonraki oyunda oynamasını eleştirdi. Hakan bir önceki oyunda bacağının sakat olmasından dolayı Murat’ı seçmediklerini söyleyerek iyi niyetlerinden bahsetti. Murat ise o zaman kendisini iyi hissetmediğini ancak şimdi daha iyi olduğunu ve ayağının yere basmasından dolayı daha kontrollü olacağını söyledi.

Hakan Hatipoğlu’nun sözleri All Star adasında da konuşuldu. Özellikle Sahra Hakan Hatipoğlu’nu eleştirerek Hakan Hatipoğlu’nun All Star düşmanlığını anlayamadığını, sürekli kenardan herkese sardığını söyledi. Aynı şekilde futbol oyununda Hakan ile kavga durumuna gelen Nihat’da oyunda bu durumu eleştirdi ve Hakan’ın oynamadığı halde oyuna müdahale etmesini ve görmediği halde bir şey yok demesini eleştirdi.

[mavitext]Survivor 2018 Funda Neden Yok? Ne Zaman Oynayacak? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de dün sembol oyunu oynandı. Sembol oyununda en çok kazanan yarışmacı direk Birleşme Partisi’ni garantileyecek. Büyük mücadelelerin ve bireysel olarak oyuncuları görme şansını yakaladığımız yarışmada erkeklerde finald Ümit Karan ile yarışan Turabi sembolü alan ilk erkek yarışmacı oldu. Kadınlarda ise büyük mücadeler yaşandı. Damla ve Yağmur yarıştı. Damla ilk oyunu kazandı. 2. oyunu ise Yağmur kazandı. Son oyunu ise Damla kazandı ve bayanlarda ilk sembolü aldı. Oynanan iletişim oyununu ise All Star 10-4 kazandı. All Star üst üste 11. oyununu aldı.

Survivor 2018’de 10 Mart Ödül Oyunu’nu kimin kazanacağı henüz belli olmadı. Ancak All Star son zamanlardaki performansını devam ettirirlerse bu oyunu alabilirler. Ancak bir rehavet söz konusu olursa Gönüllüler’in alma şansı var. Ancak Gönüllüler’de sakatlar çok sıkıcı bir duruma geldi. Hakan ve Melih’in sakatlığında Gönüllüler’in nasıl bir performans göstereceği merak konusu. İlk iki Romanya ödülünü All Star kazanmıştı. Sizce 10 Mart günü oynanacak olan Ödül Oyunu’nu kim alır? Siz kimi favori olarak görüyorsunuz? 

Survivor 2018’de 10 Mart Romen ödül oyununu All Star 10-7 kazandı. Oyunun son anlarında Yağmur ile All Star oyuncuları arasında bir gerginlik yaşandı. 

[pembetext]Survivor 2018 Romanya Türkiye 3. Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Survivor 2018 11 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Survivor 2018 Melih Neden Yok? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 21. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 10 mart ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 survivor 2018 10 mart cumartesi romanya ödül oyunu survivor 2018 10 mart oyunu kim kazandı survivor 2018 son ödül oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL