Survivor 2018 10 Mart Türkiye- Romanya 3. Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 10 Mart Türkiye- Romanya 3. Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018’de ekranlara geldiği günden bu yana bir çok oyun oynandı. Bu oyunlar arasında en farklı oyunlar ise yabancı ülkeler ile oynanan Enternasyonel Oyunları oldu. İlk oyunu Romanya ile oynayan All Star’lar 2. oyunu da kazanarak Rövanş oyunu oynamaya hak kazanmıştı. Romanya ile durum berabere gelmişti. Peki Romanya ile oynanan 3. oyunu kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 10 Mart Türkiye- Romanya 3. Oyunu Kim Kazandı?

Enternasyonel Oyunları ilk olarak geçen sezon Yunanistan ile oyanmış ve Türkiye 2-1 galip gelerek oyunu kazanmış ve Türk yarışmacılar bir hafta Yunanistan’da tatil fırsatı yakalamıştı. Bu sene ise Enternasyonel oyunlarının kapsamı genişletilmiş ve Yunanistan’ın yanında Romanya’da eklendi. Romanya ile ilk oynanan iki oyun sonrası seride durum 1-1 olmuştu. Serinin kaçta biteceği henüz belli olmazken 3. oyun bu akşam ekranlarda olacak.

Enternasyonel Oyunlar sadece takım olarak değil bireysel olarak da oynanıyor. Üç ülkenin en iyi performansına sahip yarışmacıları kendi aralarında bir oyun oynayacak ve 3 oyun üst üste kazanan yarışmacı ailesi ile Dominik’te görüşecek. Oyunun final karşılaşmasında ise 250 bin liralık ödüle sahip olacak. Türkiye’den ilk olarak Ümit Karan ve Damla oynadı ve Ümit Karan oyun sonunda kazanan taraf olurken Damla kazanamadı.

[mavitext]Survivor Ramazan Neden Bayıldı? Tıklayınız![/mavitext]

Enternasyonel Oyunlar’ı oyun dışında milli duygularında ortaya çıkmasına vesile oluyor ve ekran başındaki izleyicilerin heyecanlanmasını sağlıyor. 10 Mart Cumartesi günü oynanacak olan Türkiye Romanya oyununu kazanan takım henüz belli olmadı. Ancak benim düşüncem bu oyunu Türkiye’nin kazanacağı yönünde. All Star’ların öncülüğünde oynanacak oyunda All Star’lar performans olarak çok iyi durumda. Bu oyunu da alacaklarını düşünüyorum.

Türkiye Romanya arasında oynanacak oyun sonrası Türkiye Yunanistan ile de oyunlar oynanacak. Bu oyunların da sonuçları merakla beklenirken bu akşam oynanacak olan Türkiye Romanya oyununda sert mücadelelerinde yaşanması bekleniyor. Geçen hafta oynanan son oyunda Turabi ile Romen oyuncular arasında kavga olmuş ve Turabi oyundan ve oyun alanından diskalifiye oldu. Siz 10 Mart Cumartesi günü oynanacak olan Türkiye Romanya oyununda hangi takımın kazanacağını düşünüyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Survivor 2018’de Romanya ile Türkiye arasında oynanan oyunda Türkiye oyunu 10-4  kazandı. Böylece seride durumu 2-1’e getirdi. Oyunda Merve Aydın sakatlanarak ambulansa alındı. Türkiye oyunun belli zamanını Merve için oynadı ve kazanmasını bildi.

[mavitext]Survivor 2018 11 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Survivor 2018 Melih Neden Yok? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: survivor 10 mart cumartesi romanya türkiye kim kazanacak survivor romanya türkiye maçları sonuçları survivor türkiye romanya oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL