Survivor 2018 10 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? 67. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 10 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? 67. Bölüm Fragmanı

Yazar: Emre Survivor 2018

Ekranların en çok izlenen yarışma programında hızlı bir şekilde finale doğru ilerlerken birleşme partisi öncesinde son ödül oyunları oynanıyor. Hepsi birbirinden zorlu parkurlarda yarışmacılar ter dökerken izleyenler büyük keyif alıyor. Yine soluksuz izlenecek bir ödül oyunu seyirciyi bekliyor. Survivor 2018 10 mayıs ödül oyunu kim kazandı?

Salı akşamı oynanan iletişim ödülü tüm yarışmacılar için çok Özel ve önemliydi. Kazanan takım annesinin anneler gününü kutlama şansını yakalayacaktı. Takımlar kazanmak için ellerinden gelenin fazlasını yaptılar Ve büyük bir mücadelenin sonucunda kazanan takım gönüllüler oldu.

Oyunu kazanan gönüllüler takımı büyük bir Sevinçle adalarına dönerken bir oyunu daha kaybetmenin üzüntüsünü  yaşayan ünlüler takımı hüsrana uğradı.

Son ödül oyununda yaşananları konuştuktan sonra Survivor 2018 10 mayıs ödül oyununu kim kazandı sorusuna yanıt verelim. 2 oyunu Ödülü De Gönüllüler takımı kazandı, Ünlüler takımı son zamanlarda oldukça güç kaybetti. Ümit Karan sakatlığından sonra eski performansını gösteremez oldu. Sema elinin alçıya alınmasını  ardından doktor kararıyla parkurlardan uzak kaldı. Ve afaki bir performansı olmasa da Elif’in gidişiyle takım iyice güç kaybetti. Sonuç olarak oyunlarda %70 daha başarılı olan Gönüller takımının bu başarısı kendi güçlerinden mi yoksa ünlülerin güçsüzlüğünde mi kaynaklanıyor bu konu tartışmaya

açık.

Survivor 2018 10 Mayıs ödül oyunu geçtiğimi günlerde konforlu baraka ödülü için hazırlanan parkurla çok benzer. Yine takım arkadaşlarının çektiği diğer yarışmacı topları isabetli bi şekilde karşıda duran hedefe atmaya çalışacak.

10 mayıs Çarşamba oynanan ödül oyunu izleyenler için çok keyifli ve eğlenceli olurken yarışmacılar için oldukça zorlu Ve efor gerektiren bir oyun olacak. Son oynanan oyınlarda uzun süredir kendini gösteremeyen Turbai giderek gücünü geri kazanıyor. Hem takım arkadaşlarıyla yaşadıkları hem de karşı takımla atışmaları Turabi’yi hırslandırdı.

Takım arkadaşları Turabi’nin takımdan bağımsız Ve bireysel hareket etmesine oldukça üzülüyor. Fakat Ümit Karan ve Sema Turabinin bu davranışlarını hak etmediklerini düşünüyor. Fakat Turabi hiç bit şekilde geri adım atmıyor.

Sizce Survivor 2018 10 mayıs perşembe oynanan ödül oyununu da göz önüne alarak Turabi’nin takım arkadaşlarına aldığı tavrı doğru buluyor musunuz?

Etiketler: Survivor 2018 10 mayıs ödül oyununu kim kazandı Survivor 2018 67. Bölüm


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL