Survivor 2018 10 Şubat İlk Ödül Oyunu Kim Kazandı? İlk Ödül Oyunu Ne Oldu?

Survivor 2018 10 Şubat İlk Ödül Oyunu Kim Kazandı? İlk Ödül Oyunu Ne Oldu?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor 2018 merak ile beklenirken 10 Şubat günü ilk oyunu ile izleyenlerin karşısında olacak. 10 şubatta Survivor 2018’de oyun oynanması beklenirken oynanacak oyunun ise ödül oyunu olması tahmin ediliyor. Geçen Survivor’larda bu şekilde hareket edilmişti. Bu sene de bu tavırda hareket edileceği ve ödül oyunu ile yarışmaya başlanacağı tahmin ediliyor. Peki 10 Şubat ilk ödül oyunu ne oldu? Oyunu kim kazandı? Ödül ne oldu? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 10 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Oyunu Ne Oldu?

Survivor 2018 bu sene farklı konsepti ve yeni yarışmacıları ile daha da heyecanlı hale geliyor. All Star kadrosunda; Turabi, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Hilmicem İntepe, Murat Ceylan, Sahra Işık, Nihat Doğan, Damla Can, Sema Aydemir, Adem Kılıçcı, Hakan Hatipoğlu ve Ümit Karan yer alırken, Gönüllüler kadrosunda; Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt Baltacı, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu ve Marcus gibi isimler yer alıyor.

Survivor 2018’de ödül oyununun ne olduğunu anlamak için geçen sene Survivor’a bakacak olursak; Survivor 2017’de ilk ödül oyunu baraka oyunu olmuştu. İlk oyunu Gönüllüler Takımı kazanırken Ünlüler Takımı kendi arasında tartışmaya girmişti. Öte yandan ilk 24 saat iki takıma da erzak verilmemişti. Geçen sene ilk oyunu Ünlüler Takımı’ndan Furkan Kızılay kazanmıştı. Geçen yıl yapılan değişiklikle oyunlar 5’te bitmiş ve beraberlik halinde en iyi oyuncular sahaya çıkarak oyunun skorunu belirlemişti. Geçen sezon kaybeden takım ilk günü sahilde kumsalın üzerine geçirmişti.

[mavitext]Survivor 2018 Marcus Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de de ilk ödül oyununun baraka ödülü olacağı tahmin edilirken ilk 24 saat erzak verilmeyeceği bu sene için de düşünülüyor. Kıyasıya mücadelenin yaşancağı Survivor 2018’de ilk oyun büyük önem taşıyor. İlk oyunu alan sporcular daha motive olacak ve 2. oyunu da alması kolaylaşacaktır. Bu sene yarışmacı kadrosunu incelediğimizde All Star’ları zaten biliyoruz. Yıllardır kendini alanında kanıtlamış sporcu ve deneyimli yarışmacılardan oluşuyor. Gönüllüler Takımına baktığımızda ise Nevin Yanıt gibi atlet olan milli sporcular yanında diğer yarışmacıların bir çoğu spor ile aktif şekilde ilgileniyor. Survivor 2018’de izleyicileri büyük mücadelelerin beklediğini söyleyebiliriz. Survivor 2018 10 Şubat ödül oyunu sonucu belli olduğunda bu sayfadan gelişmeleri bildireceğiz. Sizin favori takımınız kim? Sizce ilk oyunu kim kazanır?

Survivor 2018’de Ödül Oyunu’nda ödül olarak Migros’tan turuncu baraka verilecek. Baraka içerisinde konforlu yataklar olacak. Ayrıca pirinçte ödül olarak verilecek. Survivor 2018 10 Şubat İlk ödül oyununu All Star’lar kazanarak ödüle ulaştı.

[mavitext]Survivor 2018 Tam Kadro İçin Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Ödül Oyunu Videosu

Video henüz yayınlanmadı.

Etiketler: survivor 2018 baraka ödülü kim kazandı survivor 2018 ilk ödül ne oldu survivor 2018 ilk ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 ilk oyun ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL