Survivor 2018 11 Haziran Turabi Neden Yok? Neden Oynamıyor?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 11 haziran tanıtım fragmanı yayınlandı. Ve oyunda Turabi’nin olmadığı gözlerden kaçmadı. Eleme potasında yer alan Turabi veda konseyinden önce yapılan ödül oyunlarında yer almıyor. Survivor 2018 11 haziran pazartesi Turabi neden yok? Neden oynamıyor? Turabi nerede? 

Survivor’da nefeslerin tutulduğu önemli bir döneme girmiş bulunuyoruz. Hızlandırılmış bir şekilde art arda dokunulmazlık oyunları oynanacak. 11 haziran pazartesi akşamı veda konseyinden önce iki dokunulmazlık oyunu oynanacak. Ödül oyunlarından biri iletişim diğeri ise Luis Fonsi konseri.Takımlar bu iki önemli ödül için performans gösterecek.

Survivor 2018 11 haziran pazartesi ödül oyunlarında Turabi’nin olmaması izleyenlerin dikkatini çekti. Turabi sağlık sorunları nedeniyle bu akşam oynanan ödül oyunlarında yer almayacak. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ödül oyunu sırasında Turabi sert bir şekilde düşmüş ve önemli bir sakatlık yaşamıştı. Doktor müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kendisinde hastanede müdahale edildikten sonra oyunlara devam etti.

Fakat bu akşam yapılan karşılaşmada rahatsızlığının tekrar nüksetmesi sonucunda hem oyun alanına hem de yarışmalara çıkamayacak. Turabi’nin oyunda yer almaması hayranlarını ve takipçilerini üzdü. Büyük ihtimal konser ödülünü kazanan ünlüler takımına Turabi eşlik edemeyecek.

Bu akşam iki ödül oyunu da takımlar için büyük önem taşıyor. Özellikle iletişim ödülü ünlüler için altın değerinde. Bu akşam diğer bir ödül ise Luis Fonsi konser ödülü. Ve konser ödülünü kazanan takım %90 ünlüler olacak. Ve konserin tadını çıkaran takım ünlüler olacak.

Survivor 2018’de 1 haziran pazartesi Turabi neden yok neden oynamıyor soruları yoğun olarak gelecek. Bizler konuyla ilgili gerekli açıklamaları yaptık. Sizler de düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: 11 haziran pazartesi turabi neden oynamıyor survivor 2018 11 haziran turabi neden yok turabi neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL