Survivor 2018 11 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? (22. Bölüm Fragmanı)

Survivor 2018 11 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? (22. Bölüm Fragmanı)

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de ödül oyunlarından daha önemli hale gelen bir oyun da Dokunulmazlık Oyunlar’ıdır. Geçmiş 3 Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler bu hafta oynanacak olan 4. Dokunulmazlığı kazanabilecekler mi? All Star Dokunulmazlık serisinde 11 Mart oyununda seriyi 4-0 yapacak ve Gönüllüler’den bir kişi daha gönderebilecekler mi? 22. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Tüm bu bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Survivor 2018 11 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 tüm heyecanı ile 11 Mart Dokunulmazlık Oyunu ile devam edecek. Survivor 2018’de Dokunulmazlık Oyunları büyük bir önem taşıdığını hep birlikte gördük. Zira Gönüllüler aralarından üç arkadaşını göndermek zorunda kaldılar. All Star ise henüz bir oyun kaybetmediğinden herhangi bir arkadaşını göndermek zorunda kalmadılar. All Star arada oyun kaybetse bile Dokunulmazlığı kaybetmediği sürece aralarındaki huzur ortamı bozulmayacaktır. Aksi bir durumda ise alttan alta gruplaşmaların olduğu All Star Takımı’nda ciddi tartışma ve kavgaları görmemiz çok uzak olmaz.

11 Mart Dokunulmazlık Oyunu’nun kimin kazandığı henüz belli olmamakla birlikte Survivor Panaroma’da yapılan yorumlarda Gönüllüler Takımı’nın bu oyunu kazanabileceği ima edildi. Şu haliyle nasıl kazanacaklar bende bilemiyorum ancak daha önce söylediğim gibi oynanmış oyunlarda All Star’lar her zaman 1-0 önde oluyorlar. Bunu son oynanan Ödül Oyun’unda da gördük. Bu yüzden Gönüllüler’in acil bir ödül oyunu kazanıp kendilerine gelmesi sonrasında ise Dokunulmazlığa ayrı bir havada çıkmaları gerekiyor. Bu mantıkla işleri zor gözüküyor.

[mavitext]Survivor Türkiye Romanya 3. Oyunu Kim Aldı? Tıklayınız![/mavitext]

Gönüllüler’de en büyük sıkıntı ise sakatlıklar. Melih, Hakan sakat, Funda ve Nevin sakatlıktan yeni çıktı. Ramazan son oyunda bayıldı. Bu isimlerin hepsi güçlü isimler. Dolayısıyla bu isimlerin dönmesi ile birlikte bir kıpırdanma olabilir. Bir de son gelen bilgilere göre Gönüllüler’e yeni bir erkek yarışmacı dahil olacak. Bu yarışmacı hızlı, atletik ve deneyimli bir isim olabilir. Kesinleştiğinde bilgi vereceğiz. Gelgelelim Dokunulmazlığı All Star kaybederse ne olur? Gönüllüler kaybederse ne olur?

All Star kaybederse Sahra, Nihat, Murat isimlerinin yanında bir de Merve ismi de çıkabilir. Gönüllüler de ise İpek, Cumali ve Nevin isimlerinin çıkabileceğini düşünüyorum. Verdiğim isimlerde Bireysel Dokunulmazlık dikkate alınmamıştır. Cumali kazanırsa Anıl’ın ismini verebilir. All Star’da Nihat kazanırsa Merve ismini verebilir. Siz 11 Mart Dokunulmazlık Oyunu’nun kimin kazanacağını düşünüyorsunuz? Sizce elenme adayları kim olur? Gönüllüler Takımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son dakika güncellemesi Nagihan Karadere All Star’dan Gönüllülere geçti. Nagihan neden Gönüllülere geçti? [pembetext]Detaylar için tıklayınız![/pembetext]

Survivor 2018’de 4.. Dokunulmazlık Oyunu’nu kazanan takım Gönüllüler oldu. (10- 6) Gönüllüler Nagihan’ın kendilerine gelmesi ile adeta şaha kalktı. Oyunlar daha zevkli hale geldi. 

[mavitext]Nagihan Dışında Gönüllüler’e Kim Geçmek İstiyor? Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Survivor Melih Neden Yok? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 22. Bölüm Fragmanı

Etiketler: survivor 11 mart bireysel dokunulmazlık kim kazandı survivor 2018 11 mart konseyden kimlerin isimleri çıktı survivor 2018 11 mart pazar dokunulmazlık kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL