Survivor 2018 11 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Sembolü Kimler Kazandı?

Survivor 2018 11 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Sembolü Kimler Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 tüm hızıyla devam ederken ödül oyunları da gün geçtikçe daha da önem kazanıyor. Bu hafta yine gönüllülerin üstünlüğüyle başladı. 11 mayıs cuma oynanan ödül oyununu hangi takım kazanacak? Bireysel sembol oyununu kazanarak ailesi Dominic’e gelecek olan bir kadın Ve bir erkek yarışmacı kim olacak?

Survivor 2018 dün oynanan iki ödül oyununu da gönüllüler takımı kazandı.  İlk ödül oyunu ünlülerin üstünlüğü ile başladı. Durum 4-1 ünlülerin Lehine  ilerlerken gönüllüler takımı atağa geçti ve skor 7-7 oldu. Nefes kesen bir mücadele sonucunda gönüllüler takımı hiç oyun vermeden ödülün sahibi oldu.

Survivor’ın en eğlenceli ve renkli oyunlarından biri olan anlat bakalım da gönüllülerin üstünlüğü ile sonuçlandı ve gönüllüler takımı dürüm  ödülünün sahibi oldu.

Dün akşam oynanan ödül oyunu sırasında Turabinin hareketi geceye damga vurdu. Turabi ve Anıl arasında yapılan karşılaşma sırasında Anıl düştü Ve sakatlandı. Doktor Metin Kuş Anıl’ın oynuna devam etmemesi gerektiğini söyledi. Turabi Anıl’ın yanına gelerek “ben sana hakkımı helal ediyorum kendini iyi hissetmiyorsan oyuna devam etme” dedi ve birbirlerine el çakarak aralarındaki buzların erimesine neden oldu.

Bu akşam oynanan ödül oyunu ise diğer oyunlardan çok daha önemli. Sembol oyununda birinci olan kadın Ve erkek oyuncuların aileleri Dominice gelecek. Turabi ölüm tehlikesi var denilse dahi bu oyunda elimden geleni yapacağım diyerek iddiasını ortaya koydu. Uzun Ve yorucu bir parkurda yarışmacılar her şeyini ortaya koydu. Pek çok bariyer ve engelin olduğu oyunda atış yeteneğini en iyi şekilde kullanan sembolün yani Özel ödülün sahibi oldu.

Survivor 2018 11 mayıs sembol oyununu kim kazandı sorusu izleyenler tarafından oldukça merak ediliyor. Bungüne kadar en önemli ve özel ödülün sahibi kim olacak?

11 mayıs ödül oyunun kadınlardan Damla erkeklerden ise Adem kazanacak. Kaybeden yarışmacılar oldukça duygusal anlar yaşanacak.

Etiketler: 11 mayıs sembol oyununu kimler kazandı Survivor 2018 11 mayıs sembol oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL