Survivor 2018 11 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018 11 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor 2018 heyecanla 2. ödül oyunu ile 11 şubatta da devam ediyor. İlk bölümü ile ilk ödüllerini alan yarışmacılar 2. Ödül Oyunu için zorlu bir mücadeleye girecek. Survivor 2018’de yarışmacıların hayatta kalmaları ve enerjilerini toplamaları için Ödül oyunları büyük önem taşıyor. Peki 11 Şubat Ödül Oyunu’nu hangi takım kazandı? Ödül ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 11 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 kaldığı yerden devam ederken ilk bölümü dün oynanmış ve ilk ödül baraka ödülü olmuştu. Ortopetik yatakları olan ödülü All Star Takımı kazanmıştı. 10 Şubat’ta oynanan diğer oyun ise haftada 2 kez oynanacak Ada Oyun oldu. Ada Oyunu bu senenin ilk yeni oyunu oldu. Oynanan oyunun ilk ödülü yumurta olurken oyunu kazanan takım ise Gönüllüler oldu. Survivor 2018’de yarışmacıları şoka uğratan bir olay ise All Star’dan bir kişinin karşı takıma geçecek olması oldu.

Survivor 2018’de All Star’dan Gönüllüler Takımına geçen yarışmacı Hakan Hatipoğlu olurken, bu durumun Turabi ile arasında gelişebilecek olayları önlemek amacıyla yapıldığı belirtildi. Bir diğer haber ise Gönüllüler Takımı’ndan All Star’a geçecek olan yarışmacının konseyde arkadaşları tarafından seçilecek olması oldu. Gönüllüler Takımı’nda Ecem Karaağaç’ın karşı takıma gönderileceği yönünde bir hava oluşurken konseyden çıkacak sonuç şimdiden merak konusu oldu.

[mavitext]Survivor İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de ilk ödül oyununun ardından 2. ödül oyunu ise 11 Şubat pazar günü ile devam edecek. Verilecek ödülün Survivor tarihinde bir ilk olacağını belirten Acun Ilıcalı, zorlu bir oyununda startını verecek. 2. Ödül Oyunu’nu kazanan takımın kim olacağını oyun sonrasında bildireceğiz. Ancak bizim aldığımız bilgilere göre oyunu All Star Takımı kazandı. Tabi ki bunun bir kesinliği yok. Bunun için oyunun oynanıp sonucunun görülmesi gerekiyor. Sonuç belli olduğunda buradan bilgi vereceğiz. Ancak All Star takımının daha avantajlı olduğu kesin. Gönüllüler’in takım olması için belli bir süre daha gerekiyor. Sizce 2. Ödül Oyununu kim kazanacak? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? 

11 Şubat 2. ödül oyununda ödül açlık butonu olan Ülker Çizi oldu. Bir hafta adada kalacak olan butona basıldığında yarışmacılar çizi yiyebilecek. 2. Ödül Oyununu Gönüllüler kazandı. 10-7 kazandı.

[saritext]Survivor Panaroma 2018 Sunucu ve Yorumcuları Kim? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 Videosu

Etiketler: survivor 2018 11 şubat kim kazandı survivor 2018 11 şubat ödül ne oldu survivor 2018 11 şubat ödül oyununu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL