Survivor 2018 12 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? 96. Bölüm Fragman

Survivor 2018 12 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? 96. Bölüm Fragman

Yazar: Emre Survivor 2018

Ekranların heyecan yaratan yarışma programı Survivor 2018’de merakla beklenen bireysel yarışlar başladı. Artık takımlar dokunulmazlık oyunlarını bireysel olarak oynayacak. Ve kazanan isim ada konseyinde yazılmayacak. İlk bireysel dokunulmazlık oyunu 12 haziran salı akşamı gerçekleşecek. Survivor 2018 12 haziran salı dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor başladığı günden beri takımların varını yoğunu ortaya koyduğu dokunulmazlık oyunları bireysele dönmüş durumda. Yarışmacılar artık sadece kendisi için yarışacak ve performans gösterecek. Hakan Hatipoğlu’nun da dile getirdiği gibi bireysel dokunulmazlık oyunları insanı rezil de edebilir vezir de. Takım halinde yarışırken başarısız yarışmacılar da takımla birlikte kendini koruma altına alabiliyordu. Fakat artık herkes kendi kaderini performansıyla belirleyecek.

Survivor 2108 11 haziran pazartesi takımlar iki ödül oyunu için oyun alanında yerlerini aldı. Fazlasıyla efor gerektiren parkurda yarışmacılar iletişim ve ödül oyunu için karşı karşıya geldiler. Sık sık tartışmaların ve atışmaların yaşandığı ödül oyununda kazanan takım ünlüler oldu. Ünlüler muhteşem bir konser ödülüyle keyifli dakikalar yaşadı.

Dün yapılan yarışmalarda Turabi yer almadı. Turabi’nin olmaması herkesi meraklandırdı. Fakat yarışma başladığında Turabi’nin daha önce yaşadığı sakatlık nedeniyle oyun alanında yer almadığı ortaya çıktı. Turabi’yi ödül oyunları sonrasında yapılan ada konseyinde elinde yürümesine yardımcı olacak bir koltuk değneği ile gördük. Ve Acun ılıcalı Turabi’nin sağlık durumuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Turabi’nin sakatlık derecesinin göründüğünden daha ileri olduğunu oyunlarda yer almasının imkansız olduğunu dile getirdi.

Turabi Acun Ilıcalı’nın bu açıklamaları üzerine oldukça üzüldü ve gözleri dolu  dolu yarışmalara devam etmek istediğini bu noktaya kadar gelmişken yarışmayı bırakmak istemediğini söyledi. Acun Ilıcalı MR sonuçlarına bakıldığında doktorların yarışmaması gerektiğini tekrar edince Turabi acı eşiğinin yüksek olduğunu yarışlara çıkmak istediğini ısrarla dile getirdi. Turabi’nin ısrarları üzerine Acun Ilıcalı Metin Kuş ile tekrar görüşeceğini ve onun kararına göre hareket edeceklerini söyledi.

Turabi yarışlara çıkmak istediğini söyleyince gönüllüler takımından Murat; rahatsızlığını bile bile Turabi’yi seçemeyeceklerini söyledi. Turabi Acun Ilıcalı’nın açıklamaları üzerine Survivor’dan tamamen diskalifiye olacağını düşündü fakat Acun Ilıcalı diskalifiye durumunun söz konusu olmadığını söyledi.

bu akşam yine kıran kırana bir mücadele izleyenleri bekliyor. Survivor 2018 12 haziran salı herkesin sadece kendisi için performans göstereceği heyecan dolu bir yarışma izleyeceğiz.

Survivor 2018 12 haziran salı dokunulmazlığı kim kazandı? Kadınlardan Nagihan erkeklerden Adem  olacak. 

Etiketler: 12 haziran salı dokunulmazlık oyununu kim kazandı survivor 12 haziran dokunulmazlığı kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL