Survivor 2018 12 Mart Pazartesi Kim Elendi? Adaya Veda Eden İsim?

Survivor 2018 12 Mart Pazartesi Kim Elendi? Adaya Veda Eden İsim?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Dokunulmazlık Oyunu sonrası merak edilen konulardan bir tanesi kimin adaya veda edeceği konusu oldu. Dokunulmazlık Oyununu uzun bir aranın ardından kaybeden All Star Takımı’ndan kimin adaya veda edeceği ve eleneceği hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 12 Mart Pazartesi Kim Elendi? Adaya Veda Eden İsim?

Survivor 2018’de Dokunulmazlık Oyunları’nın büyük önem taşıdığı bir kez daha görüldü. Bu zamana kadar Dokunulmazlık Oyunlarını kazanan takım genelde All Star oluyordu. Ancak son oyunda Nagihan Karadere’nin Gönüller Takımı’na geçmesi işleri tamamen tersine çevirdi. Gönüllüler Dokunulmazlık Oyunu’nu Nagihan’ın etkisi ile 10-6 kazandı. Bu durum All Star’ın moralini çok bozdu. Nagihan oyun sonrası bundan sonra hep kazancaklarını söyledi.

Gönüllüler Takımı’nda Anıl takımına güveniyorum dedi. Oyun sonrası ise Nihat İpek’i eleştirdi. Sakat olmadığını iddia etti. İpek ise sakatlığının ciddi olmadığı ancak ilerleyen oyunlarda sıkıntı yaşamaması için oynamadığını söyledi. Sema ise oyunu kaybetmenin Nagihan ile ilgisi olmadığını söyledi. Sema 7 iğne vurularak oyuna çıktığını söyleyerek Nagihan’ın bunu bildiği halde takım arkadaşlarının oyuna çıkmasını (İpek’in) teşvik etmediğini söyledi.

[mavitext]Survivor 2018 Nagihan Neden Gönüllüler’e Geçti? Tıklayınız![/mavitext]

All Star Takımı’nın ilk Dokunulmazlık Oyunu’nu kaybetmesi sonucunda hangi yarışmacıların elenme adayı olarak çıkacağı merak konusu oldu. All Star takımından benim düşünceme göre Nihat, Murat ve Sahra’nın elenme adayları olacağını düşünüyorum. Tabi ki burada Bireysel Dokunulmazlık önemli. Performansı en yüksek isim All Star’da Sema oldu. Sema’nın kimin ismini söyleyeceği merak konusu oldu. Bireysel Dokunulmazlık Oyunu’nu ise Turabi kazandı.

Ada Konseyi’nde ise Nagihan’ın diğer tarafa geçmesi ile ilgili tartışmalar devam etti. Sema Nagihan’ın oynatılmadım demesini eleştirdi. Diğer taraftan oylamaya geçildi. Ada Konseyi’nden 5 oy ile Nihat ilk elenme adayı oldu. Turabi Damla ismini söyledi. Sema ise Murat ismini verdi? Bu isimlerden Nihat veya Murat ikilisinden birinin gitmesini bekleniyor. Kesinleşince giden ismi açıklayacağız. Sizce bu isimlerden kim gider? 

Survivor 2018 All Star Takımından Nihat Doğan Elendi.

[saritext]Survivor 2018 Nagihan Dışında Gönüllüler’e Geçmek İsteyen Kim? Tıklayınız! [/saritext]

Etiketler: survivor 2018 12 mart elenen isim kim oldu survivor 2018 ada konseyi kim kimi söyledi survivor 2018 ada konseyi sms oyları survivor 2018 all star kim elendi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL