Survivor 2018 12 Mart Pazartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018 12 Mart Pazartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken son oynanan Dokunulmazlık Oyunu’nu kazanan Gönüllüler Takımı’nın 12 Mart Pazartesi oynanacak Ödül Oyunu’nda nasıl bir performans gösterecekleri merak konusu oldu. All Star Takımı ilk Dokunulmazlık Oyunu’nu kaybederek aralarından bir kişiyi Survivor’dan gönderecek. Peki 12 Mart Pazartesi oynanan Ödül Oyunu’nu kim kazandı? Ödül Ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 12 Mart Pazartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 tüm zorlukları ile Gönüllüler Takımı’na kabusu yaşatmış ve Gönüllüler Takımı adeta Survivor tarihinde üst üste alınmamış yenilgileri almış ve yaklaşık 13 kez yenilmişti. Bu durun Gönüllüler Takımı’nda morallerin bozulmasına neden oldu. Üstelik takımda sakatların çokluğu iyice oyunlara yansımış ve farklı yenilmelerine neden olmuştu. İşte bu noktada Survivor’da beklenmeyen bir hamle Acun Ilıcalı tarafından yapıldı ve All Star’ın en güçlü isimlerinden birini Gönüllüler’e geçirdi.

All Star’dan Gönüllüler’e geçen bu son kurtarıcı Nagihan Karadere olacaktı. Nagihan Karadere Hakan’ın Gönüllüler’e geçmesinden itibaren Acun Ilıcalı’ya iki kez talepte bulunmuş ancak kabul edilmemişti. Son talebini ise Romanya oyununda oynanmamasına bağlamış ve bir kez daha istekte bulunmuştu. Bu durum sonrası Acun Ilıcalı ve ekibi toplanmış Gönüllüler’de Hakan’ın sakat, Melih’in de aynı şekilde sakat olması, Funda ve Nevin’in de sakatlıklar yaşamasını da değerlendirerek Nagihan’ın 3. kez yapmış olduğu isteği yerine getirdi.

[mavitext]Survivor 2018 Melih Neden Yok? Tıklayınız![/mavitext]

Nagihan’ın Gönüllüler Takımı’na Dokunulmazlık öncesi geçirilmesi ise Nagihan’ın nasıl bir performans göstereceğinin merak edilmesine neden oldu. Nagihan kendisinden beklenen performansı gösterdi ve oyunları aldı. Sadece Nagihan’ın oyun alması yetmiyordu. Nagihan’ın gelmesi ise Gönüllüler’i adeta ateşledi. Sanki yıllardır Nagihan’ı bekliyorlardı. Nagihan ile birlikte oyunu 10-6 gibi bir skorla kazanmayı bildiler. All Star’da ise hüzün hakimdi. Birazda kaybetmenin acısı ile sinilenmişlerdir. Peki tüm bu gelişmeler sonrası 12 Mart Pazartesi oynanacak olan ödül oyununu kim kazanacak?

Survivor 2018’de 12 Mart Ödül Oyunu’nu kazanacak olan takımın kim olacağı henüz belli olmadı. Ancak bir değerlendirmede bulunursak; All Star son mağlubiyetle gaza gelip bu oyunu almaya yakın taraf olabilir. Ancak Gönüllüler’de Nagihan’ın gelmesi ile şaha kalmış durumda. Bu iki takımdan hangisinin kazanacağını belirlemek gerçekten artık daha zor. Sizce 12 Mart Pazartesi hangi takım kazanır? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? 

12 Mart Konforlu Ada ve ayçiçek yağı, bulgur ve 2 adet patatesi için yarışıldı. All Star Takımı 10-3 yendi. Nagihan karşı takımdan Sema ve Damla’dan oyun alamadı.

12 Mart Ödül Oyunu’nda ise ödül Mor Odada sinema ödülü oldu. Ödül Oyunu’nu 10-9 Gönüllüler kazandı.

[saritext]Survivor 2018 12 Mart All Star’dan Kim Elendi? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 12 mart ödül oyunu kazanan takım kim survivor 2018 survivor 2018 12 mart kim kazandı survivor 2018 12 mart ödül oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL