Survivor 2018 12 Mayıs Anlat Bakalım Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 12 Mayıs Anlat Bakalım Oyunu Kim Kazandı?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·00:15 Mayıs 12, 2018

Survivor 2018 12 Mayıs ödül oyunu oldukça keyifli anlara sahne olacak. Gönüllüler ve ünlüler takımı Acun medya ekibine karşı mücadele verecek.  Survivor 2018 Anlat bakalım oyunu kim kazanacak?

Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı, Sibel  Can'ın oğlu Oğulcan, Survivor'ın doktoru Metin Kuş,Alp Kırşan ve Acun Ilıcalı'nın yarıştığı Anlat Bakalım oyununda kahkahalar havada uçuştu. Daha önce hiç bir oyunda görmediğimiz isimler Anlat bakalım oyununda takım arkadaşına yasaklı kelimeleri kullanmadan anahtar keşimeyi anlatmayan çalışacak.

Özellikle Acun Ilıcalı oyunda sürekli itirazlarda bulunuyor. Gönüllüler ve ünlüler takımı ise daha önce kendileri oynadıkları oyunu Acun Ilıcalı ve ekibinin oynamasıyla büyğk keyif aldılar.

Bu akşam dokunulmazlık oyunu oynanmayacak çünkü bu hafta birleşme partisi var. Yarışmacılar bu hafta stressiz ve rahat biz hafta geçirecek.

Özellikle Acun Ilıcalı ve Eşi Şeyma Subaşı'nın karşılaşmaları oldukça keyifli ve renkli dakikaların yaşanmasına sebep olacak. Hem izleyenler hem yarışanlar Anlat BAkalım yarışması sırasında komik ve eğlenceli anlar yaşadı. Acın Ilıcalı'nın oyun sırasında itirazları gönüllüler ve ünlüler takımının aramıza hoş geldin sözleriyle karşılık buldu.

Oğulcan Engin'in de yarışma sırasında kelimeleri anlatmaya çalışırken çok komik ve zor anlar yaşadı. Survivor 2018 12 mayıs anlat bakalım Oyunu için Metin Kuş'un önceden hazırlık yaptığı biliniyor. Ve yarışmanın en keyifli tarafı Metin Kuş'un sürenin bitmesini kabul etmemesiyle yaşandı.

Survivor 2018 12 Mayıs Anlat Bakalım Oyunu Kim Kazandı? Kazanan takım Acun Medya oldu!

Yorum yaz