Survivor 2018 12 Nisan Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı? (44. Bölüm Fragmanı)

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışma 12 Nisan Perşembe günü oynanan Ödül Oyunu ile devam ediyor. Cumali Akgül’ün Ünlüler’e geçip geçmeyeceği merak edilirken, Sema’nın oyunlarda ne zaman yer alacağı da 12 Nisan günü oynanacak ödül oyununda belli oluyor. Peki 12 Nisan Perşembe günü ödül oyununu kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 12 Nisan Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Tv 8 ekranlarında haftanın 5 günü yayınlanan yarışma Survivor 2018 yine heyecanlı zamanların yaşanmasına neden oluyor. Ünlüler Takımı’ndan Gönüllüler’e geçen Hilmi, Murat ve Damla’nın ardından hiç oyun alamayan Gönülüler’de adeta yıkım söz konusu olmuş ve bu son konseyde Cumali’nin karşı takıma verilmesi gerektiği düşüncesine kadar varmıştı. Nagihan Karadere son oynanan dokunulmalığın ardından yapılan konseyde Funda’nın da gitmesi ile birlikte artık dayanacak güçlerinin kalmadığını belirtmişti.

Hakan Hatipoğlu’nun dışında tüm takım Cumali’nin karşı takıma geçmesinde hem fikir olmuş, Ümit Karan’da misafirin başımızın üstünde yeri var diyerek Cumali’yi kabul edebileceklerini söylemişti. Cumali’nin karşıya geçip geçmeyeceği merak edilirken Acun Ilıcalı’nın sosyal medya hesabından paylaştığı konu ile ilgili yorumu Cumali’nin geçmeyeceğinin ipuçlarını da vermiş oldu. Acun Ilıcalı son oynanan oyunda Cumali’nin oynamadığını ve buna rağmen Gönüllüler’in oyunu kaybettiğini söyledi. Kesin sonuç ise ileride bildirilecek. Benim düşüncem Cumali’nin de oynadığı oyunlara bakılacak ve ona göre karar verilecektir.

[mavitext]Survivor 2018 Cumali Karşı Takıma Geçecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

survivor 12 nisan ödül oyunu kazanan takım

Cumali’nin karşı takıma geçmesi ile ilgili Gönüllüler şunu demek istiyorlar. Biz Cumali’yi eleyemiyoruz. All Star’da güçlü isimler var ilk elemede Cumali çıkar ve elenir, elenmezse de zaten bizim takımda olmayacak. Cumali’nin gönderilmesi ile ilgili şu şekilde yorumlar da geliyor. “Madem öyle, kendinize güveniyorsanız, Hilmi daha önce böyle bir oylamaya çıkmıştı. Nagihan, Hilmi, Murat ve Damla ile Cumali’yi bir potaya çıkartın ve bu şekilde Cumali’yi gönderin.” Gönüllüler Cumali gitmezse böyle bir riski alırla mı bunu ileride göreceğiz.

Survivor 2018 12 Nisan oynanan ödül oyunu öncesi Damla ” Gönüllüler Takımı’nın yükselmesinin kendilerine bağlı olduğunu düşünen diğer arkadaşlarına karşı ayrı bir stres ile oyunlara çıktıklarını söyledi.” Murat ise ” takımdaki psikoloji ve stresin kendilerini de aşağı çekmeye başladığını söyledi.” Murat kazanmak zorunda olduklarını ve takıma gelerek takımın güçlendiğini ispat etmeleri gerektiğini söyledi. 12 Nisan oynanacak olan ödül oyununda Gönüllüler ile Ünlüler’in kıyasıya bir mücadelesi olacak. Son oyunları dikkate aldığımızda oynanacak ödül oyununu %51 Ünlüler, %49 Gönüllüler kazanacak. Sizce Gönüllüler ne zaman oyun alır ve kazanmaları için ne olması gerekiyor? Yorumlarınızı bizlere iletirseniz seviniriz.

[saritext]Survivor 2018 Birleşme Ne Zaman? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 44. Bölüm Fragman Videosu