Survivor 2018 13 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı? 97. Bölüm

Survivor 2018 13 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı? 97. Bölüm

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Survivor 2018’de final sesleri yavaş yavaş gelirken yarışmacılar dokunulmazlık oyunlarını artık bireysel olarak oynuyor. Herkes sadece kendisini koruma altına almak için yarışıyor. Bu akşam heyecanlı ve eğlenceli bir ödül oyunu izleyenleri bekliyor. Survivor 2018 13 haziran ödülü kim kazandı? Sürpriz ödülün sahibi hangi takım oldu? 

10 şubat cumartesi başlayan Survivor macerasında artık final için sayılı günler kaldı. Yarışmacılar arasındaki rekabet inanılmaz bir boyut aldı. Artık yarışmacılar kazanmak için parkurlarda fırtınalar estiriyor. Bu sırada sık sık sakatlıklar yaşanıyor. 2 gün önce oynanan ödül oyunu sırasında Damla büyük bir sakatlık yaşamış ve oyundan ihraç edilmişti.

Dün akşam oynanan oyun  sırasında ise Hakan ağır bir sakatlık yaşadı. Fakat Hakan’ın sakatlığının ileri boyutta olmadığı doktor tarafından açıklanınca Hakan oyunlara devam edebildi. Turabi ve Damla’nın sakatlığı ciddiyetini koruduğu için onlar bir süre oyunlarda yer alamayacaklar.

Survivor 2018’de dün akşam dokunulmazlık oyunu ve ardından eleme konseyi yaşandı. Dokunulmazlık oyunu sırasında heyecan dolu dakikalar yaşandı. Bütün yarışmacılar bireysel dokunulmazlık kolyesini alabilmek için varını yoğunu ortaya koydu. Kadınlar kendi aralarında verdikleri performansta kazanan isim Nagihan oldu. Erkekler ise kıran kırana bir mücadele sonucunda bireysel dokunulmazlık kolyesini Adem’e kaptırdı.

Nagihan ve Adem kendilerini koruma altına alırlarken aynı zamanda akşam gerçekleşecek olan konseyde birer kişinin ismini eleme adayı olarak söylemeleri istendi. Nagihan, Sema’nın ismini verirken, Adem eleme adayı olarak Hakan’ı gösterdi.

Survivor 2018 ada konseyinde stresli ve heyecan dolu bir ada konseyinin ardından 13 haziran çarşamba akşamı ödül oyunu oynanacak.  Anlat bakalım isimli yarışma Survivor’ın en eğlenceli ve renkli yarışmalarından biri. Rekabetin ve hırsın olmadığı eğlenceli ve izlemesi zevkli bir yarışma olan anlat bakalım da yine herkes kahkahalara boğulacak.

Survivor finale kadar haftanın yedi günü ekrana gelecek. Daha önce Çarşamba akşamları yayınlanmayan Survivor 2018 bugünden itibaren çarşambaları da ekrana gelmeye devam edecek.

lp Kırşan’ın moderatörlüğünde yapılan Survivor 2018 13 haziran ödül oyununu %90 gönüllüler kazanacak. 

Etiketler: 13 haziran survivor 2018 13 haziran ödül oyununu kim kazandı survivor 2018 13 haziran ödülü kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL