Survivor 2018 13 Nisan Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 13 Nisan Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada son ödül oyunlarını kazanan Ünlüler Takımı’nın keyfi yerinde. Gönüllüler Takımı ise İletişimi kazandıktan sonra bu oyunun tesadüf olmadığını göstermenin hesaplarını yapmaktadır. Peki Survivor 2018 13 Nisan Cuma günü oynanan ödül oyununu kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 13 Nisan Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor’da heyecan kaldığı yerden devam ederken Gönüllüler ile Ünlüler dün oynanan ödül ve iletişim ödülleri öncesi takımları ve gelecekleri ile ilgili konuştular. Murat Gönüllüler Takımı’na güçlü olarak geldiklerini ve takımlarının daha da güçlendiğini söyleyerek oyunları kazanmak zorun da olduklarını söyledi. Damla ve Hilmi’de aynı düşünceyi paylaşırken, adada Cumali’nin Ünlüler’e geçip geçemeyeceği ile ilgili Hakan Hatipoğlu bir demeç verdi.

Hakan Hatipoğlu konseyde konuşmak istemediğini ve böyle bir durumun Acun Ilıcalı tarafından kesinlikle kabul edemeyeceğini söyledi. Nitekim Alp Kırşan ödül oyunu öncesi takımlarla konuştu ve Cumali’nin Gönüllüler’de kalacağını söyledi. Bu duruma en çok Hakan Hatipoğlu sevindi. Oyun öncesi sakat olan Sema’da Ünlüler Takımı’nda yarışmaya devam edecek. Dünkü oynanan oyunda durum bir ara durum  7-7 beraberliğe kadar geldi. Ancak ilk ödül oyununu Ünlüler 10-7 skor ile kazanmasını bildi.

[mavitext]Survivor 2018 Şampiyonu Kim Olacak? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 12 nisan ilk oyunu kazanan ünlülerden Turabi Gönüllüler Takımı’na üzüldüklerini sorunun ise Hakan Hatipoğlu olduğunu ima ederek aralarından Hakan Hatipoğlu’nun gönderilmesi gerektiğini söyledi. Survivor 2018’de ikinci oyun ise İletişim oyunu oldu. Kıyasıya bir mücadelenin geçmesi beklenen oyunda Gönüllüler çok rahat bir şekilde kazandılar. 10-4 sonuçlanan oyunda Ünlüler’deki rahatlık dikkatleri çekti. Oyun sonrası Gönüllüler kazanmanın sevinci içindeydiler. Oyunda Cumali oynamazken diğer yarışmacılardan Hilmi, Murat, Yağmur ve Birsen birer oyun kaybetti.

Survivor 2018 13 Nisan Cuma günü oynanacak olan ödül oyununu kazanan takımı belirlemek güçleşti. Gönüllüler bir oyun kazanmak ile bir havaya girebilir ve galibiyetleri seri haline getirebilir. Ancak ben iletişim oyununun su ağırlıklı olması ve Ünlüler’deki galibiyet hırsının olmayışı nedeniyle Gönüllüler’in kazandığını düşünüyorum. Ünlüler 13 nisandaki oyuna daha fazla ağırlık gösterecek ve ciddiyete alacaktır. Ünlüler’in oyunu kazanma oranını %60, Gönüllüleri ise %40 görüyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Gönüllüler bir seri yapabilirler mi?

[saritext]Survivor 2018 Birleşme Ne Zaman? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 13 Nisan Ödül Oyununu 10-9 Gönüllüler kazandı. Ödül olarak taze fasülye ve bulgur pilavı vardı. Gönüllüler şaşırtmaya devam ediyor.

Survivor 2018 13 Nisan Videosu

Etiketler: survivor 13 nisan kim kazandı 2018 survivor 2018 ödül oyunu kim kazandı 13 nisan 2018 survivor bu akşamki ödül oyununu kim kazandı 13 nisan survivor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL