Survivor 2018 13 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018 13 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 kaldığı yerden devam ederken yarışmanın hafta sonu dışında perşembe ve cuma günleri de yayınlanacağı konuşuluyordu. Ancak Acun Ilıcalı bir sürpriz yaparak herkesi şaşırttı ve yarışma 3. Ödül oyunu ile 13 Şubat Salı günü ekranlarda olacak. Peki 13 Şubat ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne oldu? Tüm bilgiler yazımızda.

Survivor 2018 13 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018 ilk bölümü ile 10 Şubat Cumartesi günü ekranlara gelmiş ve izleyiciden tam not almıştı. İlk bölümde All Star’dan Hakan Hatipoğlu Gönüllüler Takımı’na geçmişti. Üstelik bir de Ödül Oyunu oynanmış ve ilk Ödül Oyunu’nu All Star’lar kazanmıştı. All Starlar ile ödül olarak konforlu bir yatak kazanmıştı. 2. Ödül Oyununu ise Gönüllüler kazanmıştı. O Ödül ise Ada Oyunu olmuş ancak ilk olarak yumurta ödülü verilmişti. 11 Şubat Pazar günü ise 2. Ödül Oyunu oynanmış ve bu oyunda ödül Ülker Çizi olurken Ödül Oyunu’nu ise Gönüllüler Takımı kazanmıştı.

İlk oyunların birini All Star’lar ikincisini ise Gönüllüler kazanmış ve yarışmalarda beraberlik sağlanmıştı. Bu beraberliği ise 13 Şubat Salı günü oynanacak olan Ödül Oyunu bozacak. Ödül’ün ne olduğu merak konusu iken oyunun çok mücadele içinde geçeceği düşünülüyor. Öte yandan oyun içinde Turabi ve Hakan Hatipoğlu arasında nedeni tam olarak bilinmeyen bir tartışma yaşanmış ve araya giren arkadaşları sayesinde olay büyümeden engellenmişti. Bu tartışmanın sonucunda Acun Ilıcalı’nın konseyde vereceği karar merak konusu iken ikili arasında bundan sonrası içinde bir çok tartışmanın yaşanacağı görüldü.

[saritext]Survivor 2018 İzlendi mi? Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 13 Şubat Ödül Oyunu’nu kim kazanacak? Bu konuda bir şey söylemek için henüz erken. Ancak Gönüllüler Takımı ilk bir kaç oyun ile adeta devleşti ve takım olma yolunda önemli adımlar attı. All Star Takımı ise biraz kameralara oynuyor gibi herkes kendi havasında yaşıyor. Ancak bir kaç oyun daha kaybederlerse oyunlarda kazanmaya başlayacaklardır. Zira çok yetenekli ve oyunlara aç bir çok oyuncuyu içinde barındırıyorlar. 13 Şubat Ödül Oyunu’nu kazanacak takım bell olduğunda buradan bilgi vereceğiz. Sizin favori takımınız hangisi? Sizce bu akşam Ödül Oyunu’nu kim kazanır?

Survivor 2018’de ödül tatlı oldu. 13 Şubat Ödül Oyununu All Star’la kazandı ve tatlının sahibi oldu.

[mavitext]Survivor 2018 Gönüllülerden All Star’a Kim Geçti? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Hakan ve Turabi Karşılaşması Videosu

Etiketler: survivor 2018 13 şubat kim kazandı survivor 2018 13 şubat ödül ne survivor 2018 13 şubat ödül oyunu kim kazanacak survivor 2018 13 şubat turabi hakan kavgası


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL